Kov kovabilirsen Aragones'i

Kov kovabilirsen Aragones'i.10404
  • Giriş : 12.12.2008 / 19:37:00
  • Güncelleme : 12.12.2008 / 19:39:10

Luis Aragones'in gönderilmesini engelleyen tek faktör var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Fenerbahçe Yönetimi, en azından Şampiyonlar Ligi çeyrek finali olarak hedef koyduğu Avrupa macerasında UEFA Kupası'na bile kalamayıp elendikten sonra çözüm üretmeye çalışıyor.. Çareler arasında en radikal olanı, Türkiye şartlarına bir türlü uyum sağlayamayan ve beğenilmeyen Zico'ya bile rahmet okutan Aragones'in gönderilmesi.. Sert tavırları nedeniyle başta Alex olmak üzere bütün futbolculara 'Aman' dedirten, yöneticilerin hiçbir önerisine kulak vermeyen “Dede”, Devler Ligi'ndeki 6 maçta 2 puan toplayıp son 12 yılın en başarısız 2. teknik adamı oldu..

En son 2001-02'de Mustafa Denizli döneminde bu kadar kötü gözüken F.Bahçe, ligde de 4 yenilgi, 2 beraberlikle Trabzon, Sivas ve G.Saray'ın altında kaldı.. Vatan gazetesinin haberine göre, Aragones'in gönderilmesini engelleyen tek faktör var: İmzaladığı mukavele..

F.Bahçe ile 2 yıllık garanti kontrat yapan “Dede”, gönderilirse toplam 6 milyon Euro'yu anında tahsil edecek.. Beşiktaş'ın başına gelen Del Bosque faciasının aynısını yaşamaktan korkan yönetim şimdilik başarısızlıklara seyirci kalıyor.. Bazı üyeler, “Verelim parasını gönderelim.. Bari şampiyonluğu kurtaralım” fikrini taşırken, Aragones pazartesi yönetime gönderileceklerin listesini sunmaya hazırlanıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*