KPSS belgesi eline ulaşmayanlar!

  • Giriş : 27.06.2006 / 00:00:00

KPSS belgesi ulaşmayan adaylar postaneye başvuracak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hafta sonu yapılacak Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) girecek vatandaşlardan, sınava giriş belgeleri ellerine geçmeyen adayların, büyük şehirlerde posta işleme merkezlerine, diğer illerde ise en yakın dağıtım merkezine nüfus cüzdanları ile başvurmaları istendi.

PTT Genel Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, önümüzdeki cumartesi ve pazar günleri yapılacak KPSS sınavına girecek vatandaşlardan sınava giriş belgeleri, adres yetersizliği, adres değişikliği, yanlış yazım gibi sebeplerle ellerine geçmeyenlerin, belirtilen PTT merkezlerine başvurmaları halinde gerekli kolaylığın gecikmeden gösterileceği, sınava giriş belgelerinin alıcılara ulaştırılması için her yolun deneneceği belirtildi.

Dağıtım yapılan PTT merkezlerinde gönderilerin bir süre daha iade edilmeden saklandığı vurgulanan açıklamada, bu merkezlerde KPSS belgelerinin adayların ellerine geçmesinde gerekli hassasiyetin gösterildiği ifade edildi. Açıklamada, Türkiye genelinde irtibat bilgilerine ise www.ptt.gov.tr adresindeki linkten ya da ‘bize ulaşın’ irtibat adresinden ulaşılabileceği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious