Kral TV Arapça oluyor

  • Giriş : 10.08.2007 / 10:51:00

Arapçı Kral TV geliyor. Kral'ın yeni yayın dönemi çok renkli olacak. Kral Medya Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Seyfi Güner Güner, projelerini şöyle anlattı:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

“Kral TV’de de yenilikler sunacağız. İlk planımız Kral TV’yi uluslararası bir marka haline getirmek. Bunun için ilk işimiz Ortadoğu ve Orta Asya’da, Türk Cumhuriyetleri’nde yayın yapmak olacak. Bu bölgelerde Kral TV Arabic-Kral TV Turki adları ile 2 farklı yayınımız daha olmasını planlıyoruz. Ayrıca Avrupa’ya özel bir yayın yapmayı da istiyoruz. Çalışmalarımız devam ediyor.”

Orhan Seyfi Güner, Kral TV’de programları çeşitlendireceklerini belirtirken, “Müzik formatından kopmadan prime time programları için farklı konseptler hazırlıyoruz. Türkiye’nin Kral ve Kraliçesi adında bir müzik, performans yarışması düzenleyeceğiz. Bunu yeni yayın dönemine yetiştirebiliriz” dedi. Kral Magazin dergisine el konulduğunda tirajının 4 bin olduğunu anlatan Güner, “Şu anda Türkiye’de en fazla satış yapan magazin dergisiyiz. En yakın rakibimizin 2 katına yaklaştık. Tirajımız 25 bin 276” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious