Kral'a 1 milyon euro

Kral'a 1 milyon euro.10412
  • Giriş : 20.06.2008 / 13:44:00

Sırbistan’ın ünlü kulübü Kızılyıldız, Galatasaray’la yollarını ayıran Türk futbolunun rekortmen golcüsü Hakan Şükür’e cazip bir transfer teklifinde bulundu. Telefonla yapılan ilk görüşmenin olumlu geçtiği belirtildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

GALATASARAY’ın jübile teklifini "İki yıl daha oynayacağım" diyerek geri çeviren Hakan Şükür’e teklif yağıyor... Yurt dışından Katar, Birleşik Arap Emirlikleri ve ABD takımlarından, ülkemizde ise Eskişehirspor ve Konyaspor’dan teklifler alan "Kral" lakaplı Türk futbolunun 37 yaşındaki rekortmen golcüsüne son olarak Sırbistan’ın ünlü kulübü Kızılyıldız cazip bir öneride bulundu. Daha önce F.Bahçe’yi de çalıştıran Kızılyıldız takımının Macar asıllı İtalyan teknik direktörü Zdenek Zeman’ın Hakan Şükür’ün ısrarla transfer edilmesini istemesi üzerine menajerler harekete geçti.

Görüşme olumlu geçti

Kızılyıldız Kulübü’nün menajeri, Türkiye Ligi’ne Hociç, Seydiç, Kocaveviç, Halilagiç, Demiroviç, Simoviç, Boliç gibi isimleri getiren meslektaşı Metin Ok’tan yardım talebinde bulundu. Daha sonra Hakan Şükür’e telefonla ulaşan Kızılyıldız Menajeri, kulübün 1 milyon Euro’luk transfer teklifini iletti. Kızılyıldız takımı menajerinin Futbol yaşamını iki yıl daha sürdürmek isteyen Hakan Şükür ile yaptığı kısa görüşmesinde olumlu izlenim edindiği, futbolcumuzun transfere sıcak baktığı ve bugün bir görüşme daha yapılacağı bildirildi. Kızılyıldız Menajeri, Hakan Şükür’e, Metin Ok’la da görüşüp kararını bildirebileceğini söyledi. Menajer Metin Ok, Kızılyıldız takımının hocası Zeman’ın, G.Saray ile sorun yaşayan ve alt yapı teklifini olumlu karşılamayıp, aktif Futbol yaşamını sürdürmek isteyen Hakan Şükür’e ihtiyacı olduğunu belirterek, "Yakından tanıdığım Hakan Şükür benim tam istediğim bir futbolcu. Golcülüğünün yanı sıra tecrübesinden de yararlanmak istiyorum. Bu transfer gerçekleştiği taktirde Hakan Şükür benim oyun anlayışımın en önemli parçası olacak" dedi.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious