Kristal Elma'yı ısırmak isteyen çoğaldı

Kristal Elma'yı ısırmak isteyen çoğaldı.6614
  • Giriş : 01.06.2009 / 12:36:00

Türk reklam dünyasının Oscar’ı olarak nitelendirilen Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Yarışması 21. yılında 1130 eser başvurusuyla rekor bir katılıma imza attı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

21. Kristal Elma Ödülleri 16 Haziran'da Galatasaray Adası'nda yapılacak görkemli bir törenle sahiplerini bulacak.

Kristal Elma Türkiye Reklam Ödülleri Yarışması sektörel yaratıcılık ölçütlerini oluştururken ajansların tanınırlığını artırarak firmaların ajans seçiminde bir kıstas olmayı sürdürüyor. Hem ajanslara hem de reklam verenlere yaratma cesaretinin gelişmesine büyük katkı sağlayan Kristal Elma Ödülleri'nin bu yılki Ana Seçici Kurulu başkanlığını Hakkı Mısırlıoğlu –Ultra üstlendi. Kurulun diğer üyeleri ise; Barış Akbaş – Hep, Demir Karpat Polat – DDB & Co, Elif Önay – FCB Draft, Gökhan Atasoy – Güzel Sanatlar Saatchi&Saatchi, Güngör Türkömer – Tayfa, Haluk Erkmen – Manajans JWT, İlkay Gürpınar – TBWAİstanbul, Kayhan Yavuz – Klan, Memed Erdener – Y&R/Reklamevi, Murat Çetintürk – Rafineri , Tibet Sanlıman – Ogilvy&Mather, Tuğbay Bilbay – Grey, Uğur Çakır – McCann Erickson ve Yaşar Akbaş'dan – Markom Leo Burnett oluşuyor.

Kristal Elma 21. Yıl Ödül Töreni İstanbul'un en ilgi çekici mekanlarından biri olan Galatasaray Adası'nda gerçekleştirilecek. Her yıl reklam sektörünün neredeyse tamamını bir araya getiren törenin sunuculuğunu bu yıl Power Fm DJ'lerinden Bay J ve Geveze yapacaklar. Kutlama niteliğinin yanı sıra en önemli sektörel buluşma ortamı olma özelliği de taşıyan gece, DJ performansı, eğlence ve dans dolu Kristal Parti ile devam edecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*