Krize meydan okuyan 'Çağrı'

Krize meydan okuyan 'Çağrı'.16445
  • Giriş : 17.01.2009 / 15:08:00

İstanbul’da Avrupa yakasında 4, Anadolu yakasında da 12 şubesi bulunan Çağrı Hipermarket, 17. halkasına Kartal şubesini de katarak , krize rağmen büyümesini sürdürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


16 Ocak Cuma günü, Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi altında, 2009'un ilk şubesini açan Çağrı Hipermarket zinciri, uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı esasına dayanarak müşteri memnuniyeti ile yatırımlarına devam ediyor.
1600 m2 satış alanına sahip olan Çağrı Hipermarket zincirinin Kartal Esentepe Şubesi, AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Sekmen ve Çağrı Hipermarket Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Kara tarafından açıldı. Açılış öncesi konuşma yapan AK Parti İstanbul Milletvekili Sekmen, Filistindeki İsrail'in gerçekleştirdiği zulme ve katliama değindi. Türkiye'deki krizden de bahseden Sekmen, bu tür açılışların, kriz ortamına güzel bir cevap olduğunun altını çizdi.
Çok sayıda basın mensuplarının ve seçkin davetlilerin de yer aldığı açılışa, halkın katılımı ve teveccühü de büyük oldu.

Her Semte Bir Çağrı

1985'te İstanbul Üsküdar Ünalan Mahallesinde 150 m2 mağazasıyla perakendecilik sektörüne giriş yapan Çağrı Hipermarket, züccaciye ürünlerinden hediyelik eşya ürünlerine, kişisel bakım ürünlerinden gıda ürünlerine kadar on binlerce ürün çeşidiyle müşterilerin isteklerine yönelik hemen her şeyin bulunabilecek bir market. Ayrıca veteriner hekim kontrolünde kesilen et ve et ürünleri, günlük taze sebze ve meyve reyonu ile kaliteli ve güven verici bir hizmet anlayışına sahip. Kapıya teslim ve tüm bölgeye hizmet verebilecek şekilde yaygın servis ağı ile, özel eğitimli ve güler yüzlü personeliyle de rakiplerine karşı belirgin bir fark oluşturmaktadır.

Çağrı Kartal şubesi, geniş otoparkının yanı sıra 8 kasa, 60 personel, on binlerce ürün çeşidi ile Kartal sakinlerine hizmet verecek.

“Her semte bir Çağrı” sloganıyla yola çıkan Çağrı Hipermarket'in Bulgurlu, Fıstıkağacı, Çamlıca, Bostancı, Atakent, İçerenköy, Küçükyalı, Şirinevler, Selamıali, Namık Kemal, Kozyatağı, Zeytinburnu, Gaziosmanpaşa, Çekmeköy, Şirinevler Mahmutbey caddesi, Fikirtepe de şubeleri bulunuyor. Çağrı Hipermarket'in ilk hedefi İstanbul'da bir market ağı kurmaktır.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*