Krize rağmen Feldkamp geliyor!

Krize rağmen Feldkamp geliyor!.10361
  • Giriş : 02.06.2007 / 08:34:00

Galatasaray yönetimi, Feldkamp konusunda ikiye bölünmesine rağmen Polat geri adım atmadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Galatasaray'da Feldkamp konusunda yönetimin ikiye bölünmesi büyük sıkıntı yaratırken, 2. Başkan Adnan Polat tüm bu gelişmelere rağmen Alman hocayı, İstanbul'a getirme kararı aldı.
Futbol Şubesi'nin katılmadığı önceki gece yapılan toplantıda, yöneticiler Feldkamp'ı kesin olarak istemediklerini ve bunun gerçekleşmesi halinde istifa edeceklerini resmen Başkan Özhan Canaydın'a ilettiler. Ancak bu gelişme Feldkamp olayını etkilemedi. Ayrıca yönetimde bulunan bazı üyeler de Kalli karşıtlarına tepki göstererek, "Burada bir Futbol şubesi var. Ve şimdiye kadar Futbol şubesinin önerisi hep kabul olmuştur. Yine kabul etmek zorundayız. Bu tip olaylara gerek yok" ifadelerini kullandılar.
Tunca Hazinedaroğlu ve Celal Gürcan ise aynı görüşte olduklarını belirterek, "Madem Adnan bey böyle bir tercih yapmış. Biz de kabul etmek zorundayız. Çünkü bu olay tamamen Futbol şubesine bağlı" diye konuştular. Ancak Şükrü Ergun, Cengiz Özyalçın, Ali Gürsoy, Atilla Kınay, Engin Akçakoca gibi yöneticiler ise Feldkamp konusundaki kararlarını değiştirmediler.
Galatasaray'da bu tip bir kriz Okan'ın transferinde de ortaya çıkmıştı. Ancak o zaman Polat yine tavrını sert bir şekilde ortaya koymuş ve bu oyuncuyu Galatasaray'a getirmişti. Şimdi ise bu olaya Okan'ın rövanşı olarak bakılıyor.
Galatasaray yönetiminde pazartesi günü tarihi bir toplantı yapılacak. Feldkamp'ın İstanbul'a gelerek yönetim kuruluna katılacağı öğrenildi.
2. Başkan Adnan Polat'ın son gelişmelerden rahatsız ve kızgın olduğu Kalli konusunda kesinle geri adım atmayı düşünmediği belirtildi. Kalli'nin de katılacağı toplantıda kendisine muhalif yöneticilerle yüz yüze görüşeceği bildirildi. İstifacıların bu toplantıda nasıl bir tavır göstereceği de merak konusu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious