Küçük başbakanın büyük hayali

Küçük başbakanın büyük hayali.13342
  • Giriş : 24.04.2009 / 20:52:00
  • Güncelleme : 23.09.2016 / 09:54:17

23 Nisan'da bir günlüğüne Başbakanlık koltuğuna oturan ve verdiği cevaplarla herkesi şaşkına çeviren Gülce Ecem Uçar en büyük hayalini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Cocuk Bayramı'nda bir günlüğüne Başbakanlık koltuğuna oturan ve herkesi kendisine hayran bırakan Gülce Ecem Uçar, bugünü stres atarak geçirdi.

10 yaşındaki başbakan, oturduğu koltuğun hakkını öyle bir verdi ki izleyenler küçük dilini yuttu. Gülce Ecem Uçar bir günlüğüne Recep Tayyip Erdoğan'dan Başbakanlık koltuduğunu devraldı. Bakanları da yanında hazır bulundu. Önce 23 nisan konuşmasını yaptı ardından soru cevap kısmına geçildi.

Basın mensuplarının Erdoğan'a sormaya çekindikleri tüm sorulurı küçük başbakana iletti. O da özellikle kabine revizyonu ve Türkiye Azerbaycan ilişkilerine yönelik verdiği cevaplarla Erdoğan'ı aratmadı.

Kanal 7 muhabiri Ali Çiçek, dün oldukça yoğun bir siyasi gündem geçiren başbakan Gülce Ecem Uçar'ı bugün siyasi gündemden uzak bovling oynayarak stres atarken yakaladı. Gülce Ecem, bugün de kabine ve tıpkı dün gibi benzer soruları yine ustaca cevaplarla geçiştirdi. Gülce Ecem  boş zamanlarda yaptıkları ile cevaplardaki ustalığı nasıl kazandığının ipucunu verdi, en büyük hayalini açıkladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*