Küçük Emir'i dövüp 'komaya' soktular

Küçük Emir'i dövüp 'komaya' soktular .11070
  • Giriş : 28.10.2007 / 08:08:00

Annesinin iki erkek arkadaşı tarafından vahşice dövülen Emir'in sol kolunda 3 kırık tespit edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bursa'da inanılması güç bir olay yaşandı. Henüz 1 yaşındaki Emir, annesinin erkek arkadaşları tarafından dövülerek hastanelik edildi.

Emir, Bursa Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi'nde tedavi altına alındı. Yüzü ve vücudunun değişik bölgelerinde sigara söndürüldüğü belirlenen küçük Emir'in olaydan önceki son 3 gün aç bırakıldığı öğrenildi. Emir'in yüzünde ve vücudunun değişik yerlerinde sigara söndürüldüğü, kafatasında ve sol kolunda 3 kırık olduğu öğrenildi. Bebeğe işkence edenlerin, yolda bilinçli olarak başka bir araca çarparak olaya Trafik Kazası süsü verdikleri belirtildi.

Merkez Osmangazi ilçesinde oturan B.T. (17) 1 yaşındaki bebeği Emir Deniz T.'yi yanına alarak birlikte yaşadığı Ayhan A. (30) ve Tahir A. (34) ile birlikte oğlunu arabanın arka koltuğunda bırakarak bir gece kulübüne eğlenmeye gitti. Emir bir süre sonra uyanarak ağlamaya başladı. Bu sırada arabanın yanından geçen bir şahıs, arabanın gece kulübünün önünde olduğunu görünce içeriye girerek çocuğun kimin olduğunu sordu ve ağladığını söyledi. Eğlenceleri yarıda kalan(!) Ayhan A. ve Tahir A., arabaya gelerek Emir'i darp etmeye başladı. Ağlama seslerinin artması üzerine yanık vaziyetteki sigaralarını bebeğin üzerinde söndüren şahıslar, gece kulübündeki anneyi de alarak uzaklaştı. Bir süre sonra yolda başka bir araca özellikle çarpan şahıslar, bebeği Bursa Devlet Hastanesi'ne 'trafik kazası oldu' diyerek işin içinden sıyrılmaya çalıştı. Muayene ettikleri bebeğin vücudunda sigara söndürüldüğünü, yüzünde Tokat izleri bulunduğunu, sol kolunun ise 3 yerinden kırık olduğunu tespit eden doktorlar hastane polisini uyardı. Bunun üzerine polis, olayı gerçekleştirdikleri belirlenen Ayhan A. ve Tahir A. ile geçtiğimiz yıl eşinden ayrıldığı öğrenilen anne B.T.'yi gözaltına aldı. Üç kişinin adliyeye sevk edileceği öğrenildi. Bebeğin sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious