Küçük Ferhat'a televizyon kabus oldu

Küçük Ferhat'a televizyon kabus oldu.15792
  • Giriş : 02.06.2009 / 18:51:00

Osmaniye Kadirli'de, seyrettiği televizyon dizisinden etkilenerek kendini sihirbaz sanan Ferhat Üstünel, verilen ilaçların kesilmesinden sonra 2 saat kendine geldi, televizyon seyredince yine rahatsızlandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


İstanbul'a oğlunu tedavi ettirmeye giden baba Mustuk Üstünel, "İlaçlardan sonra durumu önceye göre kötüye giden oğlum Ferhat'a verdiğimiz tüm ilaçları 1 haftadır kesmiştik. Oğlum bugün normale döndü beni ve annesini tanıdı.

Bana 'baba ne oldu bana böyle?' dedi. Gözleri görmeye başladı. Sevinçten ne yapacağımızı şaşırdık. Hemen Kadirli'deki yakınlarımı aradım ve Ferhat'ın normale döndüğünü söyledim. Onlar da inanamadı ve konuşmak istedi. Ferhat ile bir süre konuştular. Yürüyemeyen oğlum yürümeye başladı ve bana top oynamak istediğini söyledi. Ben de top aldım çocuklarla oynamaya başladı. Oyun bittikten sonra eve dönerken yolda bir işyerinde televizyon gördü, uzun uzun baktı ve yere düştü. Yerden kaldırdım, yine hastalandı." diye konuştu.

Oğlunun iyi bir tedavi ile düzeleceğine inandığını ifade eden Üstünel, "İki saat de olsa oğlum eskisi gibi bizi tanıdı ve normale döndü. Bu şekilde olması oğlumun düzelebileceğinin sinyalleridir. Ferhat'ın tedavisi için hayırseverlerden yardım istiyorum. Allah rızası için bizlere yardım edin." diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*