Küçük gol kralına teklif yağıyor!

Küçük gol kralına teklif yağıyor!.17704
  • Giriş : 14.03.2009 / 23:49:00

Osmaniye'de gerçekleştirilen ''Küçük Erkekler Futbol Turnuvası''nda gol kralı olan İlköğretim Okulu 6. sınıf öğrencisi Umut Gök'e Süper Lig takımlarından teklif yağıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


Umut Gök, turnuvada Osmaniye il şampiyonu olan Cebelibereket İlköğretim Okulu'nun 29 golünün 18'ini atarak takımının il şampiyonu olmasını, ardından da Antalya'daki bölge şampiyonasında takımının Türkiye Şampiyonası'na katılmasını sağladı.

Umut Gök, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Antalya'nın Alanya ilçesinde düzenlenen bölge turnuvasındaki maçını izleyen ve aralarında Fenerbahçe'nin de bulunduğu Turkcell Süper Lig takımlarının altyapı idarecilerinden teklifler aldığını söyledi.

Futbolu çok sevdiğini anlatan Gök, ''Teklifler beni çok heyecanlandırdı. Doğuştan Fenerbahçeliyim ve Fenerbahçe'de forma giymek istiyorum. Kendime ise Semih Şentürk'ü örnek alıyorum'' dedi.

Başarısını, takım arkadaşları ile birlik ve beraberlik içerisinde mücadele etmesine borçlu olduğunu ifade eden Gök, İstanbul'da yapılacak Türkiye Şampiyonası'nda da kupayı almayı hedeflediklerini kaydetti.

Umut Gök'ün babası Halil Gök ise, ''Oğlumun spor yapmasına hiç karşı çıkmadım. Çünkü derslerinde de başarılı bir öğrenci. Her dönem benim karşıma takdir yada teşekkür ile çıkıyor. Sporu çok seviyor, onun spor yapması için de elimden gelen tüm imkanlarımı kullanıyorum'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*