Küçük kız babasının gözleri önünde boğuldu

Küçük kız babasının gözleri önünde boğuldu.15021
  • Giriş : 27.07.2008 / 17:39:00

Mersin'de 12 yaşındaki Müjde Özoğlu, babası ile birlikte deniz kenarında gezerken serinlemek için ayaklarını suya sokmaya çalıştığı biranda dengesini kaybederek düştü. Küçük kız babasının gözleri önünde boğuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Suyun akıntılı olması nedeni ile denize düşen Küçük Müjde boğuldu. Müjdenin babası Mehmet Özoğlu gözleri önünde denize düşen kızını kurtarmaya çalışırken boğulma tehlikesi yaşadı. Olay yerine gelen deniz polisi küçük kızın cansız bedenini denizden çıkarttı.

Olay Kültür Mahallesi, İsmet İnönü Bulvarı üzerinde bulunan Atatürk Parkı'nda meydana geldi. Gündoğdu Mahallesi'nde oturan 5 çocuk babası 37 yaşındaki Mehmet Özoğlu, kızı Müjde Özoğlu'nu gezmeye çıkardı. Özoğlu, kızı ile birlikte Atatürk Parkı'nda dolaştığı sırada küçük Müjde havanın sıcak olması nedeni ile serinlemek amacıyla ayağını denize sokmak istedi. Kayanın üzerine çıkan küçük Müjde bir anda dengesine kaybederek suya düştü. Denizin akıntılı olması nedeni ile yüzme bilmeyen küçük Müjde bir anda suda kayboldu. Bunun üzerine baba Mehmet Özoğlu,kızımı biranda denizin içerisinde buldum sürekli baba beni kurtar diye bağırıyordu yanına gittim elinden tuttum ama bende dengemi kaybedince bırakmak zorunda kaldım minik kızım gözümün önünde bir anda kayboldu,Denizde kızını kurtarmak için bütün çabaları yetersiz kalan baba Mehmet Özoğlu, boğulma tehlikesi geçireceğini anlayınca sudan çıkarak çevreden yardım istedi. 3 vatandaşta suya girerek kaybolan küçük Müjde'yi aramaları sonuçsuz kaldı. Bu sırada olay yerine gelen polis dalgıç ekibi istedi. Olay yerine gelen polis dalgıç ekibi denize girerek 2 saat küçük kızın cansız bedenini ararken haberi alan Müjde Özoğlu'nun yakınları olay yerine akın etti.

Deniz polisi yaptığı aramaların ardından küçük kızın cansız bedenini su altından çıkartırken Müjde Özoğlu'nun annesi Yıldız Özoğlu ve babası Mehmet Özoğlu ve yakınları sinir krizleri geçirdi. Çevrede bulunanlar Özoğlu ailesini teselli etmeye çalışırken, küçük kızın cesedi otopsi yapılmak üzere Toros Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

HABER 7

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*