Küçükçolak'ın babası: Vatana feda olsun

Küçükçolak'ın babası: Vatana feda olsun.17193
  • Giriş : 04.10.2008 / 17:10:00

Saldırıda şehit olan komando çavuş İlhan Küçükçolak'ın Kocaeli'nin Çayırova ilçesindeki evinde üzüntü hakim.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Gebze İlçe Jandarma Komutanı Nedim Selvisu, sağlık ekibiyle birlikte şehidin Emek Mahallesi'ndeki evine giderek acı haberi ailesine iletti, şehidin yakınlarına başsağlığı diledi.

Bu sırada şehidin babası Kemal, annesi Kadriye Küçüksolak ile iki kardeşi sinir krizi geçirdi. Binbaşı Selvisu, aileyi teselli etmeye çalıştı, şehidin yakınları da anne ve babayı sakinleştirmek için gayret gösterdi.

Baba Kemal Küçüksolak, oğluyla bayramın ikinci günü telefonla görüştüğünü, ''Terhisine 4 ay kaldığını, rahatının iyi olduğunu, kendisini merak etmememizi söyledi'' dedi.

Aile teröre lanet okurken, kendini toparlayarak metanetini korumaya çalışan baba Küçüksolak, ''Vatan sağ olsun'' diye konuştu.

Üç kardeşten en küçüğü olduğu öğrenilen jandarma komando çavuş İlhan Küçüksolak'ın (21) cenazesinin yarın Kocaeli'ne getirilmesinin tahmin edildiği öğrenildi.

BABASI: BİZDE YÜZLERCE İLHAN VAR, VATANA FEDA OLSUN

Terör örgütü PKK mensuplarınca Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Aktütün Jandarma Karakoluna düzenlenen saldırıda şehit olan Kocaelili komando çavuş İlhan Küçüksolak'un babası Kemal Küçüksolak ''Biz de yüzlerce İlhanlar var, hepsi vatana feda olsun'' dedi.

Saldırıda şehit olan komando çavuş İlhan Küçüksolak'ın Kocaeli'nin Çayırova ilçesindeki evinde büyük üzüntü yaşanıyor.

Gebze İlçe Jandarma Komutanı Nedim Selvisu, sağlık ekibiyle birlikte şehidin Emek Mahallesi'ndeki evine giderek acı haberi ailesine iletmesinin ardından, şehidin yakınlarının baş sağlığı ziyaretleri devam ediyor.

Şehidin babası Kemal Küçüksolak, basın mensuplarına yaptığı açıklama sırasında 6 aylık torunu Yusuf ile yeğeni 4 yaşındaki Arda'yı kucağına alarak, ''Alın işte, biz de asker bitmez. Biz de yüzlerce İlhanlar var, hepsi vatana feda olsun'' dedi.

Daha sonra şehit oğlunun askerdeyken çektirdiği fotoğraflara bakan acılı baba, gözyaşlarına hakim olamadı.

Acemi eğitimini Isparta'da yapan şehit çavuş Küçüksolak'ın annesi Kadriye ile hamile olan ablası Döndü Sarsan sinir krizleri geçirince evde bekletilen 112 Acil Ambulans ekipleri müdahale etti.

Cenazesinin yarın Kocaeli'ne getirilmesi tahmin edilen Şehit Küçüksolak için Mustafapaşa Camisi'nde askeri tören düzenleneceği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*