Kuduz köpek küçük çocuğun sonunu hazırladı

Kuduz köpek küçük çocuğun sonunu hazırladı.9300
  • Giriş : 04.10.2007 / 20:28:00

Büyükçekmece'nin Kıraç beldesinde, evlerinin önünde oynarken kuduz olduğu belirlenen bir sokak köpeği tarafından ısırılan 5 yaşındaki Serkan Karabıçak, tedavi gördüğü hastanede öldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Torununun ölüm haberini alan 94 yaşındaki büyük anne de aynı gün vefat etti. Namık Kemal Mahallesi Çalıkuşu Sokaktaki evlerinin önünde oynayan Serkan Karabıçak, yaklaşık 2 hafta önce bir sokak köpeğinin saldırısına uğradı. Yüzünden ısırılan Serkan Karabıçak, mahallelilerce Büyükçekmece Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Burada uygulanan tedavinin ardından, babası Sefer Karabıçak tarafından İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine götürülen küçük Serkan, daha sonra da Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine nakledildi. Serkan Karabıçak, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Salı akşamı hayatını kaybetti.

Torununun ölüm haberini alan 94 yaşındaki büyük anne Fehmiye Karabıçak'ın da aynı gün vefat ettiği öğrenildi. Serkan Karabıçak'ı ısırarak ölümüne neden olan ve olaydan sonra mahalleliler tarafından kuduz olduğu şüphesiyle öldürülen köpekten alınan numunelerin incelendiği ve köpeğin kuduz olduğunun tespit edildiği belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious