Kullandığı oyun fotoğrafını çekince...

Kullandığı oyun fotoğrafını çekince....12945
  • Giriş : 16.04.2017 / 16:07:00

Bir vatandaş, mühür bastığı oy pusulasının fotoğrafını çekince bir anda ortalık karıştı. Şahıs, bir polisi de darp etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Denizli'de oy kullanma sırasında ilginç bir olay yaşandı. Bir vatandaş, kullandığı oyun fotoğrafını çekti, ortam bir anda gerildi.

Bugün saat 11.00 sıralarında, Merkezefendi İlçesi'ndeki Reşat Vural İlkokulu'ndaki 2087 nolu sandığa gelen A.K., oyunu kullandıktan sonra cep telefonuyla fotoğrafını çekti. Bunu gören sandık görevlileri, A.K. hakkında tutanak tutmak istedi. İtiraz eden A.K., okul binasından çıktı. Sandık görevlilerinin konuyu polise bildirmesi üzerine A.K., görevli polisler tarafından durdurulmak istendi.

Ancak A.K., iddiaya göre, görevli polis memuru Ahmet Korkmaz'a kafa atarak kaşını yardı. Yaralanan polis memuru Korkmaz, Servergazi Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. A.K. ise kelepçelenerek gözaltına alındı. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı. Sandıkların bulunduğu yerlerde, seçmenlerin fotoğraf çekemeyeceği konusunda uyarı yazısının asılı olduğu belirtildi.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*