'Kulübümüz sahipsiz değil'

'Kulübümüz sahipsiz değil'.8903
  • Giriş : 22.03.2008 / 12:24:00

Başkan adaylarından Nazım Durak kulübün kötü günler geçirdiğini söyleyerek, çok sert açıklamalarda bulundu. Durak, şunları kaydetti:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

"Vereceğiniz kararla kulübümüzü ya daha kötü günlere ya da aydınlık günlere çıkaracağız. Galatasarıyımız sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Hepiniz gibi ben de çok üzülüyorum. Böyle bir ortamda demokratik hakkımı kullanarak aday oldum. Adaylıktaki kararlılığıma gelince, başkanına küfredenlerin, manipülasyon nedeniyle borsada yasaklı olanların yönetici olduğu, TMSF tarafından şike yaptığı kanıtlananın genel müdür yapıldığı kulübümüzün, sahipsiz olmadığını göstermek için buradayım. Galatasaray gibi bir markayı kullanarak geleceğimizi ipotek altına alarak para bulup, bunu da maharet sayıyorlar. Üstelik elde edilen geliri çeşitli nedenlerle çarçur ederek, 2 yılda kulübe 100 milyon dolar ek borç getirdiler."

Nazım Durak, Galatasaray’ın gayrimenkullerinin satılmasına hazırlanılmasından duyduğu rahatsızlığı dile getirerek, "Ali Tanrıyar’ın, Selahattin Beyazıt’ın kemikleri sızlar" demesi üzerine, salondaki üyeler gülerek, "Daha ölmediler" karşılığını verdiler.

Kulübün daha fazla zarar görmesine göz yumamayacaklarını belirterek, genel kurul üyelerinden, tepkilerine destek isteyen Durak, "Bu kulüp gerçek Galatasaraylıların olacaktır. Bundan sonrası sizlerin sorumluluğunuzda" diyerek sözlerini tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious