Kumarcılar araca sığmadı, yürütüldü

Kumarcılar araca sığmadı, yürütüldü.13023
  • Giriş : 20.01.2009 / 08:48:00

Daha önce defalarca kumar oynatıldığı için basılan adreste bu kez 17'si kadın 43 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlar polis otolarına sığmayınca, bir kısmı yürütülerek emniyete götürüldü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Şişli'de, daha önce defalarca kumar oynatıldığı gerekçesiyle basılan bir adrese operasyon düzenleyen polis, 17'si kadın 43 kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlar polis otolarına sığmayınca, bir kısmı yürütülerek Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, yaptıkları istihbarat çalışması sonucu, daha önce kumar oynatıldığı gerekçesiyle defalarca baskın yapılan Esentepe Likör Yanı Sokak üzerindeki bir adreste kumar oyantılmaya devam edildiğini tespit etti. Gece 01.00 sıralarında söz konusu adrese baskın yapan Ahlak Büro Amirliği ekipleri, içerde yaptıkları araştırmada 1 rulet masası, 7 black jack ve çok sayıda oyun pulu ile oyun kağıdı ele geçirdi. İşletmecilerle birlikte 17'si kadın, toplam 43 kişi gözaltına alındı. Ele geçirilen kumar aletleri ile gözaltına alınan şahıslardan bir kısmı polis araçlarına bindirildi. Özellikle kadınların yüzlerini gizlediği görüldü. Gözaltına alınanlar polis araçlarına sığmadı. Bir kısmı polislerin nezaretinde yürütülerek Gayrettepe'de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Gözaltına alınanlar hakkında Kabahatler Kanunu'na göre işlem yapılacağı öğrenildi. Bu arada, defalarca baskın yapılmasına rağmen kumar oynatılmaya devam edilen adresin tahliye edileceği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*