Kumarhane baskınında 64 gözaltı

Kumarhane baskınında 64 gözaltı.12236
  • Giriş : 16.03.2008 / 09:05:00

İstanbul'da Beşiktaş ve Şişli ilçelerinde 2 ayrı binaya yapılan baskında kumar oynayan ve oynatan 64 kişi gözaltına alındı. Rulet, blackjack ve oyun pullarına da el konuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Edinilen bilgiye göre kumar oynandığı yönünde gelen ihbarları değerlendiren polis ekipleri, Beşiktaş ve Şişli'de bulunan 2 ayrı mekana baskın düzenledi. Beşiktaş, Etiler'de bulunan ve Doğa Spor Kulubü adı altında faaliyet gösteren binaya gece geç saatlerde giden polis ekipleri, içeride kumar oynandığını tespit etti. Baskında 11 kadın ile 19 erkek gözaltına alındı. Şahıslar sorgulanmak üzere Levent Polis Merkezi'ne götürüldü.

Şişli, Mecidiyeköy, Liköryanı Sokak, numara 2'de bulunan bir iş hanının 5. katında faaliyet gösteren konferans salonunda da kumar oynatıldığını belirleyen polis ekipleri, gece geç saatlerde baskın düzenledi. İçeride arama yapan polis ekipleri, 1 adet döner bıçağı, çok sayıda oyun pulu ve blackjack ile rulet masası ele geçirdi. İçeride bulunan 10 kadın ile 23 erkek gözaltına alınarak, Şişli Polis Merkezi'ne götürüldü.

Gözaltına alınan şahıslar, kumar oynamak suçundan işlem yapılarak, para cezası kesildikten sonra serbest bırakıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious