Kumarhane eve polis baskını

  • Giriş : 01.07.2006 / 00:00:00

Beşiktaş'ta kumar oynatıldığı gerekçesiyle bir eve baskın yapan Ahlak Büro Amirliği ekipleri, 9 kişiyi suç üstü yakalayarak gözaltına aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Eşini ve çocuklarını balkona çıkaran şahıs, 'Burası benim evim. Gelin bunları da alın' diye bağırdı.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, bir ihbarı değerlendirerek Levent Tekirler Sokak'ta bulunan bir eve baskın düzenledi. Dubleks evin alt katında kumar oynadıkları tespit edilen, 5'i işletmeci 4 'ü müşteri olmak üzere 9 kişiyi gözaltına almak isteyen polis, zor anlar yaşadı. Şahıslar önce kendilerini görüntüleyen basın mensuplarına, sonra da polise saldırdı. Yaşanan arbedede bir polis memurunun kolu incindi.

Ev sahibi olduğu öğrenilen bir kişi eşini ve çocuklarını balkona çıkararak, 'Burası benim evim. Gelin karımı çocuklarımı da götürün.' diye bağıdı. Aynı şahıs, yaşanan arbede sırasında ise, polisi rüşvet almakla suçladı. 'Rüşvet alırken sesiniz çıkmıyordu' diyen şahıs, güçlükle kontrol edilebildi.

Gözaltına alınan şahıslardan 3'ü Asayiş Şube Müdürlüğü'nde serbest bırakılırken, diğer 6 kişi polise mukavemetten savcılığa sevk edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious