Kurban Bayramı günü gazete manşetleri böyle atıldı

Kurban Bayramı günü gazete manşetleri böyle atıldı.22690
  • Giriş : 20.12.2007 / 08:52:00
  • Güncelleme : 01.09.2016 / 03:34:09

Türkiye'nin önde gelen siyaset, ekonomi ve spor gazetelerinin manşet haberleri...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Avrupa'yı alıyoruz
"Türkiye elden gidiyor. Yabancılar toprak satın alıyor" tartışmaları yapılırken, Avrupa'da sattığımızdan daha fazlasını aldığımız ortaya çıktı.

'Kariyer' için bıçakladı
Rahibi bıçaklayan 19 yaşındaki Ramazan Bay, Hrant Dink cinayeti faillerinin toplumda kahraman gibi gösterilmesinden etkilendiğini, ünlü olmak için bu eylemi yaptığını anlatı...

'BBG evi'nin gözcüsü
Havada 52 saat kalan insansız araç sayesinde komutanlar, oturdukları yerden PKK'ya kapsamlı hava harekâtını anbean izleyebilmiş. Türkiye, 2008 yılı sonunda 10 adet Heron sahibi olacak...


Tayvan'dan gelen hayat
Anemi hastası Muhammed ilik bekliyordu. Uygun ilik Tayvan'da çıktı. Budist rahiplerin dualarıyla teslim edilen ilik, çocuğa can verdi.

Hain evlatlar
Erzurum'un gayrimenkul zenginlerinden 72 yaşındaki Mahmut Yeşilyurt, 11 ay önce otomobilinde ölü bulunmuştu. Jandarma uzun süren araştırmalar sonucu Mahmut Yeşilyurt'u oğulları Hakkı ve Yakup Yeşilyurt'un öldürdüğünü ortaya çıkardı. Hain evlatların mirasa konmak için babalarını boğduğu belirlendi.

Motorlu canavar gün sayıyor
İstanbul'u dehşete düşüren olayda şaşırtan ceza talebi. Motosikletinden kız arkadaşını düşüren, ardından eve gidip uyuyan sarhoş kurye, en fazla 2 yıl sonra serbest.

Bir dev sallanıyor
Avrupa'nın 3'üncü büyük TV üreticisi Profilo Telra, 373 milyon YTL borçla nakit sıkıntısına girdi; icra ve iflas baskısından kurtulmak için mahkemeye başvurdu

AKP inat ediyor
İktidar partisi anayasayla olmazsa kamu yönetimi yasasıyla türbanda amacına ulaşacak

Şimdi kucaklaşma zamanı
Türkiye, bu sene Kurban Bayramı'nı farklı bir heyecanla kutluyor. Kimse Yok mu Derneği'nin öncülgünde bir araya gelen binlerce gönüllü, bölge insanıyla kucaklaşmak için Doğu'nun yolunu tuttu. Özel uçak ve otobüslerle bölgeye akın eden hayırseverler, 60 bin kurban keserek dar gelirli ailelere dağıtacak.

Avrupa'dan bayram jesti
AB, Fransa'nın engelleme çabalarına rağmen Türkiye ile müzakerelerde iki başlık daha açtı. Dönem Başkanı Portekiz, resmi belgelere 'katılım' ifadesini yazdırdı.

Aslan parçaları
Panionios karşısına 11 asından yoksun çıkan Bordeaux, 2-0 yenik duruma düştüğü maçı 3-2 kazanıp, A.Wien ile Sami Yen'de golsüz berabere kalan Galatasaray'a UEFA'da zafer sevinci yaşattı.

Komşu'da pişti bize de düştü
UEFA Kupası'ndaki temsilcimiz Galatasaray, Austria Wien önünde kendisine gereken galibiyeti alamadı ama Bordeaux'nun Panionios deplasmanından 3 puan çıkarması nedeniyle tur atlayan takım oldu.

Vitali'siz Vakko ikinci kuşakla nereye koşuyor
Vitali Hakko sonrası Vakko'nun çizeceği yol konusunda ikinci kuşak oldukça iddialı. Yeğen Jeff Hakko, 'Vakko artık Vitali Bey'in yıllarca tek başına sırtladığı Vakko değil. Ekip halinde çalışıyoruz' diyor.

Bayramın en şanslı kuzuları
İlk gelen Dolly idi, ilk klonlanan koyun. Şimdi onu iki klon; Oyalı ve Zarife izliyor, muhtemelen İstanbul'un en şanslı kuzuları.

CNN TÜRK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious