Kurban Bayramı jesti

  • Giriş : 31.12.2006 / 00:00:00

Denizli Emniyet Müdürü Muzaffer Erkan'ın şehir meydanında Kurban Bayramı kutlama jesti polisleri memnun etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Emniyet Müdürü Erkan, gece ani telsis anonsuyla görevli polis memurlarını Çınar Meydanı'nda toplayarak bayramlaştı.
Müdür Erkan mahiyetindeki polislere hitaben yaptığı konuşmada "Bizi biz yapan değerlerden birisi de bayramlarımızdır. Bizim milli değerlerimize göre annenin, babanın, büyüklerin ziyaret edildiği birlikte olunduğu günlerdir. Fakat biz emniyet teşkilatı olarak elbette ki birçoğumuz annemizin babamızın atamızın yerinde olamıyoruz. Biz görevimiz gereği Denizli'de vatandaşlarımızın huzur için de bayramı geçirmelerinde görev alıyoruz bizim sevincimiz ve mutluluğumuz bundadır." dedi.

Bu bayramda Denizli'de sıkı güvenlik tedbirlerinin alındığını ifade eden Müdür Erkan, "Sizlerin fedakârlığı sayesinde şu anda Denizli halkı huzur ve güven içinde bayram geçiriyor ben Denizli halkı adına hepinizin bayramını tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

Yapılan konuşmanın ardından Emniyet Müdürü Erkan, tek tek polislerin elini sıkarak bayramlarını kutladı. Kutlamalar esnasında bazı polis memurları Emniyet Müdürü Erkan'a kendilerine gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederek, çok memnun olduklarını söylediler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious