Kurbanının cenazesinde gözyaşı dökmüş

Kurbanının cenazesinde gözyaşı dökmüş.11420
  • Giriş : 28.12.2008 / 20:13:00

Bursa'da boğularak öldürülen yaşlı kadının katili olarak genç akrabası tutuklandı. Gencin, öldürdüğü kadının cenazesinde gözyaşı döktüğü öğrenildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bursa'da geçtiğimiz ay boğularak öldürülen ve ziynet eşyaları çalınan yaşlı kadının katil zanlısı oldukları gerekçesiyle 2 kişi yakalandı. Alınan bilgiye göre, Yıldırım ilçesi Millet mahallesi, Aras sokak üzerinde oturan 81 yaşındaki Fatma Aktaş isimli yaşlı kadının akrabası Dursun İ. (28), arkadaşı Baran D.'ye (30) akrabasını ziyaret etmek istediğini söyledi. Yaşlı kadının evine giren Dursun İ., Fatma Aktaş ile bir süre sohbet etti. Bu sırada Aktaş, ziyaretine gelen Dursun İ.'ye çay demledi. Demlenen çay ve meyveleri ikram eden Aktaş, oturma odasına geldiğinde Dursun İ.'nin dolapları karıştırdığını gördü. Yaşanan tartışmanın ardından Dursun İ., yaşlı kadını önce boğarak öldürdü. Dursun İ., daha sonra evde bulunan 4 adet altını alarak kapıda bekleyen Baran D. ile kayıplara karıştı.

PARMAK İZİ CİNAYETİ AYDINLATTI

Olaydan 15 gün sonra Dursun İ., Samsun'un Bafra ilçesine taşındı. Yaşlı kadının evinden parmak izi alan polis ekipleri, şahısların taşınmasından şüphelenerek boş evde de parmak izi araştırması yaptı. Parmak izlerinin uyuşması üzerine Dursun İ. ve Baran D., Bafra ilçesinde yapılan operasyonla gözaltına alındı.

CENAZESİNE KATILIP GÖZYAŞI DÖKMÜŞ

Dursun İ.'nin, olayın ardından yakalanmamak için Fatma Aktaş'ın cenaze törenine katılıp gözyaşı döktüğü öğrenildi. Bursa'ya getirilen şahıslar, emniyetteki sorgulamalarının ardından sevk edildikleri mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*