Kürt genç, Başbakan Erdoğan'a öyle bir mektup yazdıki!

Kürt genç, Başbakan Erdoğan'a öyle bir mektup yazdıki!.76539
  • Giriş : 06.01.2008 / 14:08:00

Genç, Kürt olduğu için sevdiği kızı kendisine vermediklerini belirterek Erdoğan'dan yardım istedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Başbakan'a Hollanda'dan yazan M. Ali Yılmaz adlı genç, Kürt olduğu için sevdiği kızı kendisine vermediklerini belirterek yardım istedi. Kürt genci Erdoğan'a şu satırları yazdı.

aşbakan Tayyip Erdoğan'a Hollanda'dan mektup yazan Muhammed Ali Yılmaz adlı genç, Kürt olduğu için sevdiği kızı kendisine vermediklerini belirterek yardım istedi.

Yılmaz, Başbakanlık Halkla İlişkiler Birimi BİMER aracılığıyla Erdoğan'a gönderdiği mektupta şöyle dedi: "Sayın Başbakanım sizden tek ricam bana az da olsa yardım etmenizdir. Ben bir Kürt çocuğuyum ama benim Türklük- Kürtlük yandaşlığım yoktur. Herkes benim gözümde insandır. Yanlış anlamayın sizden maddi destek istemiyorum. Hollanda'da 7 yıldır çalışmaktayım az da olsa aileme katkıda bulunuyorum. Burada bir kız tanıdım ve sevdim. Bildiğim kadarıyla Kürdüm diye babası bana kızı vermedi. Şu anda kızı başkasına verdi. Eğer onu alamazsam ölürüm çünkü ben onu herkesten, her şeyden daha çok seviyorum. Ben Helmon kentinde kalıyorum. Kız şu anda Dhaag kentinde. Sizden yardım talep ediyorum."

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious