Kürt sorunu İskele Sancak'ta

Kürt sorunu İskele Sancak'ta.8195
  • Giriş : 31.10.2008 / 14:43:00

Orhan Miroğlu, Metin Özkan, Mehmet Metiner, Haşim Haşimi ve Ömer Serdar Kaplan'ın konuk olduğu İskele Sancak'ta son günlerde Güneydoğu'da yaşananlar konuşulacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İSKELE SANCAK'TA TERÖR OLAYLARI
VE KÜRT SORUNU TARTIŞILIYOR

Erhan Çelik'le İskele Sancak'ta bu hafta Türkiye- Kuzey Irak- Amerika ilişkilerinin gölgesinde terör sorunu masaya yatırılacak. Erhan Çelik'in stüdyo konukları Taraf Gazetesi Yazarı Orhan Miroğlu, Tercüman Gazetesi Yazarı Metin Özkan, Gazeteci-Yazar Mehmet Metiner, Haşim Haşimi ve Ömer Serdar Kaplan. Son aylarda tırmanan terör olayları ve Kürt sorunu uzman konukların katılımıyla canlı yayın İskele Sancak'ta değerlendirecek. Kürt sorununa ilişkin sorulamayanlar İskele Sancak'ta sorulacak.

Güneydoğu'da neler oluyor? Artan terör olayları şehirlere nasıl sıçrıyor? DTP'nin gerilimi tırmandıran açıklamalarının altında yatan nedenler neler? Terör tırmanırken Kürt sorunu çözümsüzlüğe doğru mu itiliyor? Erhan Çelik'le İskele Sancak'ta bu hafta Türkiye- Kuzey Irak- Amerika ilişkilerinin gölgesinde terör sorunu masaya yatırılacak ve tüm bu sorular İskele Sancak'ta yanıt bulacak.

Erhan Çelik'le İskele Sancak Cuma akşamı 23.50'de Kanal 7'de…

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*