Kurtlar Vadisi Kanal 7'ye satıldı

Kurtlar Vadisi Kanal 7'ye satıldı.9293
  • Giriş : 17.05.2009 / 22:50:00

Vadi hayranlarına duyurulur. Kurtlar Vadisi her salı, çarşamba ve cuma akşamları saat 21:00'da Kanal 7'de gösterilmeye başlanacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

"Bu bir mafya dizisidir" sloganıyla başlayan ve Türk televizyon tarihinin en çok izlenen, reyting rekorları kıran dizisi Kurtlar Vadisi, serinin ilk bölümünden itibaren Kanal 7'de yayınlanmaya başlıyor. Kurtlar Vadisi Pusu ise kendi kanalında ve kendi saatinde yayınlanmaya devam ediyor.

Dizinin ilk serisinin Osman Sınav ve Raci Şaşmaz yapımcılığında gerçekleşmişti. Mustafa Şevki Doğan, Raci Şaşmaz ve Murat Coşkunsu yönetmişti.

Kanal 7'de tekrar edilecek bölümlerde Necati Şaşmaz, Özgü Namal, Oktay Kaynarca, Selçuk Yöntem, Zafer Ergin, Kenan Çoban, Gürkan Uygan, İpek Tenolçay, Seray Sever, Raci Şaşmaz, Haldun Boysan, Adnan Biricik, Atilla Olgaç, Tarık Ünlüoğlu, Baykal Saran, İstemil Betil ve daha birçok ünlü isim yer alıyor.

19 Mayıs Salı akşamı ilk bölümü yayınlanacak olan gerilim ve aksiyon dizisi Kurtlar Vadisi, her Salı, Çarşamba ve Cuma akşamları 21.00'de Kanal 7 izleyenleriyle buluşacak.

Kurtlar Vadisi Pusu ise kendi kanalında ve kendi saatinde yayınlanmaya devam ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*