Kurtlar Vadisi ne zaman dönüyor?

  • Giriş : 21.01.2007 / 00:00:00

Yapımcılığını Pana Film'in üstlendiği Kurtlar Vadisi Terör dizisinin, Show TV"de hayranlarıyla buluşacağı tarih belli oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yepyeni oyuncuları ve konseptiyle "Kurtlar Vadisi Terör" ismiyle ekrana gelecek dizinin senaristi Bahadır Özdener, önceki akşam katıldığı Cengiz Semercioğlu"nun sunduğu "Full Ekran" programında ilginç açıklamalarda bulundu.

Polat Alemdar karakteriyle gönüllerinde taht kuran Necati Şaşmaz"ın bu kez mafya ile değil terörizmle mücadele edeceğini söyleyen Özdener, “Dizimizde terörizm için harcanan paralar, bunların nereye, ne şekilde aktarıldığını ve hiç bilinmeyen olayların iç yüzünü anlatacağız. Bir TV draması yapsak da amacımız bu ülke üzerinde dönen dolapları, kurulan kanlı tezgahı göstermek” dedi.

Dizinin çekimlerinin gelecek hafta içinde başlayacağını söyleyen Özdener, diziyi daha önce "Ekmek Teknesi" dizisinin yanı sıra "Kurtlar Vadisi Terör"ün de yardımcı yönetmeni olan Sadullah Şentürk"ün yöneteceğini açıkladı.

ŞAŞMAZ YÖNETMEN

Bahadır Özdener, Pana Film tarafından çekilecek diğer dizi "Ayrılık"ın yönetmeninin de Zübeyir Şaşmaz olacağını açıkladı. Zübeyir Şaşmaz, Necati ve Raci Şaşmaz kardeşlerin en küçüğü...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious