KURTLAR VADİSİ PUSU İZLE - ATV'DEN CANLI (Dizi izle)

KURTLAR VADİSİ PUSU İZLE - ATV'DEN CANLI (Dizi izle).17604
29.10.2010 / 08:21:42

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü ATV ekranlarında... Dizinin başrol kahramanı Polat Alemdar bombaları alıp İstanbul'a dönüyor. "Kurtlar Vadisi Pusu" 96. bölümü nefesleri kesiyor!

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Kurtlar Vadisi Pusu'nun merakla beklenen yeni son bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 96. bölüm fragmanı:
 
 
Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü olan 96.bölüm fragmanı yayınlandı. Polat Alemdar bombaları alıp İstanbul'a geri dönüyor.
 
 
Kurtlar Vadisi Pusu dizisi dünyaya açılmaya başladı.Türk televizyon dizilerine hasta olan Arap ükleri yeni bir akım başladı. Bölgede faaliyet gösteren firmalar, marka ve yüzük, giysi, parfüm gibi ürünlerine reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu'nun Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz'ın adını kullanıyorlar.
 
 
Oradaki firmalardan birinin patorunu olan Fatih Özalp, "Ortadoğulu birçok firma ürettikleri ürünlere dizi karakterlerinin isimlerini veriyorlar. Daha önce Behlül yüzüğü, Bihter kıyafetleri ile alakalı isimlere ilgi gösteren Arap firmaları ürünlerine şimdi Necati Şaşmaz adını vererek satıyor. Bu durum Arapların daha fazla satış yapmalarını mümkün kılıyor” diye konuştu.
Geçen Hafta ne olmuştu:
Başbakan , Polat'ı aradı ve üsseden çıkmasını istedi. Polat Başbakanı dinlemedi ve bombalar uğruna Kuzey Irak'a gitti.İşte Kurtlar Vadisi Pusu 95.bölüm özeti: Kurtlar Vadisi Pusu'da macera son hızıyla devam ediyor. Solukları kesecek 95. bölüm, 30 Eylül Perşembe akşamı ATV ekranlarında olacak. Yine nefesler tutulacak, tüm Türkiye ATV ekranlarına kilitlenecek. Aron Feller ve İsrailli Shamir'i ele geçiren Polat Alemdar ve ekibi, Amerikan üssünden çıkmayı nasıl başaracaklar? Polat'ın Amerikan üssünde olduğunu öğrenen Başbakan ne yapacak? Polat, elinden kurtulmayı başaran Feller'den önce nükleer bombaya ulaşabilecek mi? Shamir'i yanlarına alarak bombayı bulmak üzere Irak'a geçen Polat Alemdar ve ekibini bekleyen büyük sürpriz ne olacak?
 
Yeni bölümde neler olucak? Sizin yorumlarını ve tahminleri YORUM bölümünden paylaşmanızı rica ediyoruz.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*