Kurtlar Vadisi Pusu yine nefes kesti

Kurtlar Vadisi Pusu yine nefes kesti.11103
  • Giriş : 29.05.2009 / 10:07:00

Milyonları ekran başına kilitleyen Kurtlar Vadisi Pusu'nun 61. bölümü yine nefes kesti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Gizli toplantıyı İskender'in gönderdiği istihbarata dayanarak basan Polat Alemdar, Cevat'ı kurşun yağmuruna tutarken, Hoca ve Kumandan'ı ele geçirdi. Polat'ın attığı her adımı takip eden İskender Büyük, sorguyu dinlerken şoke oldu. Büyük'ün devletin zirvesindeki 3 isme suikast hazırladığını itiraf eden Hoca, Polat'a Gladio örgütünden olduğunu söyledi. Gladio'nun İstanbul bürosuna giden Polat, tam anlamıyla bir katliamla karşılaştı. Kurşunlardan çelik yeleği sayesinde kurtulan Cevat, aldığı talimat doğrultusunda kitabevine Polat'tan önce gitmiş ve içerideki herkesi öldürmüştü. Hoca'nın da olay yerinde öldürülmesine engel olamayan Polat Alemdar ve ekibi, kitabevinden canını zor kurtararak kaçtı.

Hoca'nın Gladio'ya çalıştığını öğrenerek yıkılan ve kullanıldığını düşünen İskender'in savaştığı bir cephe daha var: Kadınlar. Funda'nın kızı olduğunu öğrenen İskender, evine giderek genç kızı kaçırdı ve bir odaya hapsetti. Ancak bu duruma çok kızan İnci, eve gelerek Funda'yı odadan çıkardı ve birlikte yemeğe gittiler. Bu arada esrarengiz bir araba onları takip etmekteydi. Kızının ve sevgilisinin gitiiği restorana giden İskender'i ise kötü bir sürpriz bekliyordu. İskender'in yaptığı kanlı baskında kolunu kaybeden Güllü Erhan, "Senden büyük Allah var" diyerek Büyük'ü iki kurşunla yere serdi. Dizinin renkli karakterlerinden İskender Büyük'ün ölüp ölmeyeceği merak konusu.

Dizinin son sahnelerei ise izleyicilerin önümüzdeki haftayı yine iple çekmelerine neden olacak bir olayla bitti. Limanda Cevat ve ekibiyle karşı karşıya kalan Polat Alemdar ve ekibi kanlı bir çatışmaya hazırlanıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*