Kurtlar Vadisi'nde bu hafta kimler ölüyor?

Kurtlar Vadisi'nde bu hafta kimler ölüyor?.11103
  • Giriş : 19.05.2009 / 10:55:00

Dizinin çok önemli iki karakteri bu haftanın kurbanları olacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kurtlar Vadisi'nde işler yeniden karışıyor. İntikam ateşiyle yanıp tutuşan Polat, ortalığı birbirine katacak. Vadi'de bu hafta şiddet zirve yapacak ekranda resmen oluk oluk kan akacak!

Vadi'de işler karışıyor. Düştüğü tuzakta alevler içinde kalan Memati'nin yardımına Polat yetişecek.

Halo Dayı'nın ölüm haberi üzerine intikam haberiyle yanıp tutuşan Polat, emniyete gider. Burada dizinin yeni belalısı Cevat Ağa'yla karşılaşacaktır.

Dizinin intikam peşindeki bir diğer ismi ise oğlu Fuat'ın ölümüyle sarsılan Davut Tataroğlu! Kızı İnci'nin de baskısıyla katilin peşine düşen Davut Tataroğlu, Yalçın Bulut'a işkence yapar!

Avukatı Yalçın Yıldız'ın da katıldığı sorguda Bulut'a Memati'nin işlediği cinayet itiraf ettirilir. Bulut'un bu itirafı, ilk bombanın pimini çeker. Bulut, Yalçın'ın silahından çıkan tek kurşunla diziye veda eder.

Yıldırım'ın ölümüyle sarsılan Muro ise ekibiyle intikam için yemin eder!

Memati'nin gözünü ise resmen kan bürür. İskender'in baskısı nedeniyle sindirilen ekip, bu kez bol aksiyonlu sahnelerle karşımıza çıkar!

Mehmet Fikret Hazarbeyoğlu, ettiği yemini yerine getirir ve işlerine burnunu sokan abisi Ahmet Kudret Hazarbeyoğlu'nu öldürür!

Diziye son iki bölümdür katılan ve Halo Dayı olmak üzere bir hayli kan döken Cevat Ağa, emniyette Polat'la karşılaşır. Cevat Ağa'nın bir sözü Polat'ı çileden çıkarmaya yeter de artar bile!

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*