Kurtlar Vadisi'ne eleştiri yağmuru

Kurtlar Vadisi'ne eleştiri yağmuru.10883
  • Giriş : 09.04.2009 / 18:28:00

Muro'nun esprileriyle uzun süredir iyice yumuşayan dizinin, son bölümlerde 'Dallas'a döndüğü konuşuluyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Muro'nun esprileriyle uzun süredir iyice yumuşayan dizinin, son bölümlerde 'Dallas'a döndüğü konuşuluyor.

Bugün yazarı Bilal Özcan da Vadi fanatiklerinin bu endişesini dile getirdi. Dizinin son dönemlerinin analizini yaptı. İzleyiciler, "Acaba, aksiyon sahneleri çok pahalıya mal oluyor da yapımcılar maliyetten kaçıp, ucuza biten aşk temasına mı dalıverdiler" diye soruyor.

Polat'ın evlenmesine tepki büyük. Dizinin müdavimleri, Ebru'yu (Hatice Şendil) Polat'a (Necati Şaşmaz) hiç yakıştıramadı. Polat'ın, Elif'in (Özgü Namal) hatırasına yaptığı saygısızlığa kızan bazıları işi daha da ileri götürüyor ve "Delikanlı adam olsaydı bunu yapmazdı" diyorlar.

Polat'ın Elif'ten sonraki aşkı Nefise Karatay'ın canlandırdığı 'Ahu Toros' karakteri de hiç sevilmemişti. Necati Şaşmaz kendi özel hayatında Hatice Şendil'i sevebilir... Dünkü oyuncu kızın adını, jenerikte kendisinden sonra en üste yazdırabilir. Hatta, ona büyük paralar ödetebilir; ancak izleyici 'Ebru'yu soğuk buldu, sevmedi.

Polat evlendi, Memati'nin (Gürkan Uygun) eski sevgilisi Gamze (Didem Taslan) Memati'ye gidip hamile olduğunu söyledi, Abdülhey (Kenan Çoban) dul kadınla beraber... Eee, kadınlar Vadi'yi sarınca, meydan iyice devlet, millet düşmanlarına kalırsa kimse şaşırmasın...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*