Kurtlar Vadisi'nin senaristi: Vadi'yi zor günler bekliyor

Kurtlar Vadisi'nin senaristi: Vadi'yi zor günler bekliyor.16332
  • Giriş : 15.10.2007 / 11:26:00

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin senaristi Bahadır Özdener, dizide olacakları anlattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

"Biz vur ağzına al lokmasını kültüründen geliyoruz" diye konuşan senarist Bahadır Özdener, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde çok önemli noktalara değineceklerini söyledi.

Kurtlar Vadisi Terör dizisinin yayından kaldırılmasının kızgınlığını taşıyan Bahadır Özdener, "Efendiliğimizden sesimizi çıkarmıyorduk ama arkadaşlar biraz ayarı kaçırdılar, dozuyla biraz oynadılar" dedi.

Bahadır Özdener, Kurtlar Vadisi Pusu dizisi ile cephede kazandıklarını vurguladı ve dizinin ilerleyen bölümlerinde Türkiye'de yaşanan bazı olayların iç yüzünü ekrana getireceklerini söyledi.

Özdener, şöyle konuştu: "İlerleyen bölümlerde bu oyun nasıl oynanıyor, kimler tarafından oynanıyor, hangi çete nerede devreye giriyor, hangi grup nasıl bundan menfaat sağlıyor? bunların hepsini ortaya dökeceğiz. Dini, imanı para olanların röntgenini çizeceğiz. Çok merak ediyorum bakalım ne icat bulacaklar, nasıl saldıracaklar?"

Bahadır Özdener, bu sefer sessiz kalmayacaklarının altını çizerek, kendilerini karalamak isteyenlere karşı dizi aracılığıyla mesajlar vereceklerini söyledi. "Onlar bize birşey yapacaklarsa bizler de onlara birşeyler yapacağız. Kurtlar Vadis Pusu var olduğu sürece biz bu sözleri anlatmaya, inandığımız değerleri anlatmaya devam ettiğimiz sürece bu harp olacak" diyerek hodri meydan diyen Bahadır Özdener, "Bu harbin içinde Kurtlar Vadisi Terör niye kaldırıldı bu gün gün işlenecek. İçtiğimiz sudan kullandığımız benzine kadar rant peşinde koşanların çirkin yüzleri gösterilecek. Kurtlar Vadisi'nin varlık sebebi de bu..." diyerek bazı çevrelere mesaj gönderdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious