Kurtulmuş kolları sıvadı

Kurtulmuş kolları sıvadı.8782
  • Giriş : 02.05.2009 / 22:08:00

Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, önümüzdeki seçimlerde iktidara alternatif bir parti olmak için çalışmalara başladıklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

29 Mart yerel seçimlerinde partisinin Tavşanlı Belediye Başkanlığı'nı kazanmasının ardından ilçeye gelen Kurtulmuş, yerel seçimlerin ardandan çalışmaları ara vermeden devam edeceklerini, önümüzdeki seçimlere şimdiden hazırlanmaya başladıklarını kaydetti.

Tavşanlı'da önce ilçe belediyesini ziyaret eden Numan Kurtulmuş, Saadet Partili Belediye Başkanı Mustafa Güler'i makamında ziyaret etti. Tavşanlı Belediyesi'nde Başkan Mustafa Güler tarafından kendisine çeşitli hediyeler ve plaket takdim edilen Kurtulmuş, ziyaret dolayısıyla sunulan şeref defterini imzaladı. Belediye hizmetlerinin hem çok zor, hem de çok kolay olduğunu kaydeden Kurtulmuş, halkın içinde olmanın halkın derdini birebir yaşamanın, halkla birlikte halkın sorunlarını bilerek sorunların daha rahat çözüleceğini ve yeni dönemde Tavşanlı'nın bölgenin parlayan yıldızı olacağını iddia etti.

29 mart seçimlerinde bütün partilerin birbirlerini belden aşağı vururken kendilerinin halkın sorunlarına çözüm aradığını söyleyen Kurtulmuş 'fark var' sloganıyla çıktıkları yolda halkın farkı görüğünü belirtti. Saadet Partisi'nin bundan sonra baraj sorununun olmadığına değinen Kurtulmuş, önümüzdeki seçimlerde iktidara alternatif parti olacaklarını dile getirdi.

Belediye ziyaretinin ardından Tavşanlı Cumhuriyet Meydanı'nda halka hitap eden Kurtulmuş, Saadet Partisi'nin kazandığı ilçe belediyeleri arasında Tavşanlı'nın en yüksek oy oranıyla başkanını seçtiğini, bundan dolayı ilçe halkına ayrıca teşekkür ettiğini bildirdi.

Geçtiğimiz yerel seçimlere oranla kazandıkları belediyeleri ikiye katladıklarını kaydeden Başkan Kurtulmuş, Saadet Partisi olarak Tavşanlı'da atılması gereken adımlar için Ankara'da üzerine düşen görevleri yapacaklarını ifade etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*