Kurtulmuş: Milli Görüş mecburi istikamet

Kurtulmuş: Milli Görüş mecburi istikamet.10713
  • Giriş : 09.01.2009 / 18:40:00

Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, ''Milli görüş, Türkiye için siyasi bir tercih değil mecburi bir istikamettir'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Genel Başkan Kurtulmuş, partisinin Kocaeli'nin Çayırova ilçesi belediye başkan adayının açıklanması amacıyla düzenlenen programa katıldı.

Çayırova'da 1994-1998 yıllarında belde belediye başkanlığı yapan Yaşar Alkan'ı ''efsane başkan'' diye nitelendirerek, Çayırova Belediye Başkanlığına aday gösterdiklerini açıklayan Kurtulmuş, şunları söyledi:

''29 Martta Çayırova'da milli görüş kazanacak, buna inanıyorum. 29 Mart seçimlerinde Çayırovalıların çok sevdiği ve özlediği birini seçeceksiniz. Çayırova'nın adını o koydu, efsane hizmetler yaptı, gece gündüz çalıştı. Çayırova bugün de hizmet bekliyor.''

Partililere ''29 Martta Yaşar Alkan'ı seçeceksiniz değil mi?'' diye soran Kurtulmuş, ''evet'' yanıtını aldı.

Milli görüşün Türkiye için bir seçenek değil mecburiyet olduğunu öne süren Kurtulmuş, ''Türkiye zor bir süreçten geçiyor. Bir tarafta yoksulluk ve işsizlik, diğer tarafta ahlaki çöküntü. Hiç kimse yarınına güven duyamıyor. Yeniden milli görüş zihniyetiyle büyük Türkiye'yi kurmalıyız, bunun için çalışmalıyız. Milli görüş, Türkiye için siyasi bir tercih değil mecburi bir istikamettir'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*