Kuşadası'nda bir ceset daha bulundu

  • Giriş : 21.06.2006 / 00:00:00

Kuşadası Körfezi'nde dün aralarında iki çocuğun da bulunduğu 6 mülteci cesedi bulunmasının ardından, bugün sahilde bir erkek cesedi daha bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mülteci oldukları belirlenen cesetler, aralıklarla Kuşadası sahiline vurmaya devam ediyor. Son ceset, dün akşam saatlerinde Kadınlar Denizi Mahallesi Necco Bar sahilinde bulundu. Vatandaşların polise sahilde ceset olduğunu bildirmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, sırt üstü yatar vaziyette, 20 yaşlarında, 1,70 cm boylarında, 65-70 kilo ağırlığında ve esmer tenli bir erkek cesediyle karşılaştılar. Cesetten herhangi bir kimlik bilgisi çıkmadı. Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı'nın ceset üzerinde gerekli incelemeleri yapmasının ardından ceset, otopsisi yapılmak üzere Kuşadası Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Bilindiği gibi, dün gece Güvercinada, Grup Sitesi ve Kadınlar Plajı'nda sahile toplam 3 ceset vurdu. Sahildeki cesetlerin bulunması üzerine yapılan aramalarda, 3 ceset daha bulundu. Cesetlerin mülteci olduğunun tespit edilmesinin ardından Kuşadası açıklarında yapılan aramalarda, batık tekne buluntusuna rastlanmadı. Bugün sahile bir cesedin daha vurması üzerine hareketlenen polis ekiplerinin, Kuşadası sahilinde ceset aramaya tekrar başladığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious