Kuşadası'nda fuhuş operasyonu

  • Giriş : 05.03.2007 / 00:00:00

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde bazı otel ve barlarda fuhuş yaptırıldığı iddiasıyla 5 kişi gözaltına alınırken, 13 yabancı uyruklu kadın yakalandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre, Kuşadası Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, bazı otel ve barlarda fuhuş yaptırıldığı, fuhşa aracılık ve yer temin edildiğine dair duyum üzerine 1 otel, 1 bar ve 1 apart otele operasyon düzenledi.
Operasyonda, yabancı uyruklu kadınları fuhşa teşvik ve yer temin ettikleri öne sürülen H.T. (42), A.T. (28), H.T (31), O.B. (32) ve E.Y. (20) isimli kişiler yakalandı. İlçe Emniyet Müdürlüğünde işlemleri tamamlandıktan sonra Cumhuriyet Savcılığına sevk edilen zanlılardan H.T, A.T. ve H.T. tutuklanarak, Söke Cezaevine gönderildi.
Operasyonda yakalanan Gürcistan, Ukrayna ve Rusya uyruklu toplam 13 kadının sınır dışı edilmesi için işlemlere başlandı.
Öte yandan, Kuşadası Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen asayiş operasyonunda da 5 kişinin yakalanarak, gözaltına alındığı, bu kişilerin üzerinden 3 tabanca ve 10 gram esrar maddesi çıktığı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious