Kütahya'da ak sakallı dede şoku!

Kütahya'da ak sakallı dede şoku!.11977
  • Giriş : 02.06.2008 / 11:37:00

Herkesin bir gün karşıma çıksa diye beklediği Ak Sakallı Dede, Kütahya Evliya Çelebi Mahallesi'nde gece yarısı bir vatandaşa göründü. O da telefona sarılıp polisi aradı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Muharrem Cin'in haberi

Kütahya'da gece geç saatlerde ''155 polis imdat'' hattını arayan bir kişi, evine gittiği sırada karşısına biranda beyaz elbiseli ak sakallı bir zat çıktığını söyleyerek polisten yardım istedi.

Edinilen bilgiye göre, önceki gece saat 02.00 sıralarında isminin Ali Rıza S. olduğu öğrenilen bir kişi, çok korkunç şeyle olduğunu iddia ederek 155 polis imdat hattını aradı. Arayan şahıs görevli polis memuruna heyecanlı ses tonuyla, eve gittiği sırada Evliya Çelebi Mahallesi'ndeki Zafer İlköğretim Okulu yakınında karşısına bir anda ak sakallı, beyaz elbiseli yaşlı bir zatın çıktığını ve bu nedenle de korkudan evine gidemediğini söyledi.

Şahsın, yaşlı adamın halen yolun ortasında durduğunu ve polisin gelip kendisine yardım etmesini istemesi üzerine, söz konusu yere polis ekipleri gönderildi. Olay yerine gelen polis ekipleri, bölgede yaptıkları araştırmada ak sakallı beyaz elbiseli yaşlı bir adama rastlamazken, hayal gördüğü sanılan kişi, polis ekiplerinin yardımıyla evine götürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious