Kütüphanede müzik ziyafeti verildi

  • Giriş : 21.11.2005 / 00:00:00

BURSA - Bursa Büyüksehir Belediye Konservatuari Türk Sanat Müzigi ögretim görevlisi ve sanatçisi Ayse Saglam ve Salih Berkmen,Sehir Kütüphanesi'nde konser verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Söyledigi birbirinden güzel sarkilarla dikkat çeken Ayse Saglam ve Salih Berkmen, Bursali sanatseverlere unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.

Renkli görüntülerin yasandigi konserin ilk bölümünde Ayse Saglam solo sarkilar söylerken, yaklasik bir saat süren programinda Türk Sanat Müzigi'nin en güzel eserlerini yorumladi.

Ayse Saglam ve Salih Berkmen konserin ikinci bölümünde "Içimde hep hüzün doluyor" ve "Belki bir sabah geleceksin" sarkilarini birlikte seslendirirken, izleyenlerden büyük alkis topladi. Konserin son bölümünde Türk Sanat Müzigi'nin Rast makaminda eserlere yer veren Salih Berkmen, farkli yorumu ve ses rengiyle izleyenlerine unutulmaz bir gece yasatti.

Bu arada Büyüksehir Belediye Konservatuari Türk Sanat Müzigi ögretim görevlisi ve sanatçisi Ayse Saglam ve Salih Berkmen verdikleri konser nedeniyle birer tesekkür plaketi verildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious