Kuyumcunun katili arkadaşıymış

  • Giriş : 09.11.2006 / 00:00:00

Antalya'da, aracının bagajında öldürülmüş olarak bulunan kuyumcunun cinayet zanlısı, sürekli otomobilini yıkattığı ve birlikte alkol aldığı arkadaşı çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Antalya'nın Fener Mahallesi Tekelioğlu Caddesi 1941 Sokak'ta otomobilinin bagajında ölü bulunan Murat Kasap'ın cinayet zanlılarının bulunması konusunda çalışma başlatan Cinayet Büro Amirliği ekipleri, kısa sürede zanlıları yakalamayı başardı. Murat Kasap'ın otomobilinin temiz olmasından yola çıkarak, aracın en son yıkandığı oto yıkama servisini tespit eden polis, bunun üzerine yaptığı çalışma soncuda cinayeti, yıkama servisinde çalışan Erdal E. (28) isimli şahsın işlediğini belirledi. Erdal E.'nin cinayeti işlediğini itiraf etmesinin ardından polis, S.Ç. isimli bir kişiyi daha gözaltına alarak bilgisine başvurdu.

Havalimanı tarafında bir kuyumcuda şeflik yapan Murat Kasap, 6 Kasım 2006 tarihinde işyerinden ayrıldıktan sonra her zaman otomobilini yıkattığı oto yıkama servisine uğradı. Burada otomobilini yıkattıktan sonra, uzun süreden beri arkadaş oldukları öğrenilen ve oto yıkama servisinde çalışan Erdal E. isimli şahıs ile birlikte bira içmek için deniz kenarına doğru gitti. Murat Kasap'a ait 07 ANZ 56 plakalı aracın içinde birlikte alkol alan iki arkadaş, bir süre sonra tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi sonucu Erdal E. yanında getirdiği ruhsatsız silahı ile Murat Kasap'ın başına bir el ateş ederek öldürdü. Erdal E., başından vurarak öldürdüğü Murat Kasap'ı arabanın bagajına koydu ve aracın içini temizledi. Daha sonrada arabayı Fener Mahallesi Tekelioğlu Caddesi 1941 Sokak üzerine bırakan Erdal E., daha sonra aracın yanından uzaklaştı.

Olaydan sonra yakalanan Erdal E., Murat Kasap'ın kendisine küfür etiğini bundan dolayı öldürdüğünü söylediği ifade edildi.

Erdal E. ve S.Ç., daha sonra Cumhuriyet Savcılığı'na sevk edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious