Kuzenini testereyle 80 parçaya böldü

Kuzenini testereyle 80 parçaya böldü.4277
  • Giriş : 20.02.2008 / 09:23:00

Sebebi ise genç kızın aralarındaki ilişkiden hamile kalması.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Bilecik’te beş aydır aranan 22 yaşındaki Emine Akkaya’nın tüyler ürpertici bir cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Katil zanlısı kuzeni, “İlişkimiz vardı, hamile kaldığını söyledi, boğup testereyle 80 parçaya böldüm. Çöplüğe attım” dedi

Bilecik’in Bozüyük İlçesi korku filmlerini aratmayan bir cinayetle sarsıldı. Yaklaşık 5 aydır kayıp olan 22 yaşındaki Emine Akkaya’nın hamile kaldığı kuzeni tarafından boğulduğu, cesedinin testereyle parçalanıp çöplüğe atıldığı ortaya çıktı.

Tüyler ürpertici olay şöyle gelişti: Bözüyük İlçesi 4 Eylül Mahallesi’nde oturan Emine Akkaya’dan 13 Eylül 2007’de eczaneden ilaç almak için evden ayrıldıktan sonra bir daha haber alınamadı. Baba İsmail ve anne Hamiyet, durumu polise bildirdi. Polis, Emine’nin halasının oğlu olan Sadık Batmaz ile ilişki yaşadığını tespit etti. Batmaz, sorguya alındı. Polis, kömürlükte bulduğu saç telinin genç kıza ait olduğunu belirledi. Batmaz da sorgusunda suçunu itiraf etti.

‘Yakalanmamak için cesedi parçalara ayırdım’

Halaoğlu Batmaz tüyler ürperten vahşeti, “Yaklaşık 2 ay sonra gazetelerde cinayet haberlerini okuyorken, katillerin yıllar sonra küçük ipuçları sayesinde yakalandığını okudum. Bunun üzerine başka bir plan yaptım. Kömürlüğe gömdüğüm cesedi çıkartarak testereyle 80 parçaya ayırdım. Bu parçaları küçük poşetlere koyarak belirli aralıklarla yakındaki ormanlık alana ve çöplüklere attım. Bu şekilde polisin beni bulamayacağını düşündüm” sözleriyle anlattı. Polisin yaptığı araştırmada ise ceset parçaları bulunamadı. Parçaların hayvanlar tarafından yenilmiş olabileceği belirtildi. Batmaz ise sorgusunun ardından tutuklandı. Korkunç kuzenin 1994 yılında da hırsızlık suçundan sabıkası bulunduğu öğrenildi.

AKŞAM

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious