Lanetlenecek insanlar!

Lanetlenecek insanlar!.10183
  • Giriş : 31.01.2009 / 21:08:00

Birine tecavüze ettiler, diğeri direnince boğazı kesildi. Polis 9 ve 12 yaşlarındaki kızlara saldıran zorbaların peşinde.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kocaeli'nin yeni kurulan ilçelerinden Kartepe'de oturan 12 yaşındaki Kudret Y., yanına gelen kişilerce zorla bir araca bindirilip kaçırılmak istendi. Küçük kız çok direnince paniğe kapılan zorbalar, Kudret'in boğazını kesip kaçtı. Küçük kız hastanede tedavi altına alındı, zanlılar aranıyor.

Olay, bugün akşamüstü Kartepe İlçesi'nin Kökesöy Semti'nde meydana geldi. Sokakta yol kenerında duran bir otomobilden inen 2 ya da 3 kişi, adres sorma bahanesiyle dışarıda oynayan Kudret Y.'nin yanına geldi. Zorbalar, bir anda çocuğu kucaklayıp, araca doğru götürerek kaçırmak istedi. Ancak, Kudret Y. çığlıklar atmaya başladı ve tüm gücüyle saldırganlara direndi. Çığlıklar üzerine paniğe kapılan ve yakalanacaklarını düşünen zorbalar, küçük kızın çocuğun boğazını bıçakla keserek yaraladı ve ardından otomobile binerek hızla kaçtı.

Çığlıklara koşan çevre sekinleri, Kudret Y.'yi yerde kanlar içinde bulup, onu hemen Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne götürdü. Ağır yaralanan Kudret'in tedavisi sürerken, jandardma ve polis ekipleri kaçan zorbaları bulmak için geniş çaplı araştırma başlattı. Küçük kızın ailesi ve yakınları da olayı duyar duymaz hastaneye koştu.

9 YAŞINDAKİ KIZA TECAVÜZ ETTİLER

Balıkesir'in Ayvalık İlçesi'ne bağlı Altınova Beldesi'nde de önceki gün E.K. arkadaşları ile oyun oynarken yanına yanaşan bir arabadaki kişi veya kişilerce kaçırılmış ve 4 saat sonra Bergama- Ovacık karayolunda yol kenarında bulunmuştu. Küçük kızın kekle kandırılarak tecavüze uğradığı saptanan küçük kızın cinsel organında yırtık olduğu tespit edilmişti.

Hastanede tedavi altına alınan kızın ağır travma geçirdiği açıklanmıştı. E.K.'nin kek verilerek otomobile bindirildiği, daha sonra uyutularak tecavüze mağruz kaldığı anlaşılmıştı. Jandarma, küçük kıza tecavüz ettikten sonra otomobille kaçan zanlı ya da zanlıların peşine düştü

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*