Lazaroni: Elimizden geleni yapacağız

Lazaroni: Elimizden geleni yapacağız.4913
  • Giriş : 09.08.2006 / 00:00:00

Trabzonspor, UEFA Kupası 2. Ön Eleme Turunda Kıbrıs Rum Kesimi'nin APOEL takımıyla yarın deplasmanda yapacağı ilk maçın hazırlıklarını tamamladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

GSP Stadı'nda gercekleştirilen antrenman, 15. dakikasından sonra basın mensuplarına kapatıldı. Antrenmanda, hafif sakatlıkları bulunan Szmykowiak ve Yattara takımdan ayrı olarak koşu yaptı.

Teknik direktör Sebastiao Lazaroni, antrenman öncesinde düzenlediği basın toplantısında, APOEL'in hızlı ve güçlü bir takım olduğunu belirterek, "Geçen yıl Kıbrıs Rum kesiminde kupayı kazandılar. Bu tür maçları 180 dakika olarak düşünmek gerekir. Onun için elimizden geleni yapacağız. Bazı oyuncuların eksiklikleri var ama tüm oyuncuların elinden geleni yapacaklarına inanıyorum. Kristal bir kürem de yok. Turu atlamak için hangi skor gerekli onu bilemem" dedi.

Geçen yılki sonuçtan haberinin olduğunu ifade eden Lazaroni, "Oyuncularımla görüştüm. Onlara bu maçın bir Kıbrıs Rum kesimi maçı olduğu için değil UEFA maçı olduğu için önemli olduğunu söyledim. Biz, üzerimize düşeni yapmaya çalışacağız. Trabzonspor ilerleyen bir ekip. Bunu hırsla savaşarak göstermek istiyoruz." diye konuştu.

Kulüp başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu ise Kıbrıs Rum kesiminde kendilerine iyi bir konukseverlik örneği gösterildiğini ve bu nedenle APOEL Kulübü ve yetkililere teşekkür ettiklerini söyledi.

Yarın TSİ 21.00'de başlayacak maçı, İspanyol Julian Rodriquez Santiago yönetecek. Santiago'nun yardımcılıklarını ise Andres Lopez Villate ve Francisco Gonzales Rodriquez yapacak.

Bu arada Trabzonspor kafilesi, geniş güvenlik önlemleriyle antrenman yapacağı stada getirildi. Antrenman sahasında ise az sayıda güvenlik görevlisinin yer aldığı gözlendi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious