Lazaroni'yi göndermek doğruydu

Lazaroni'yi göndermek doğruydu.10723
  • Giriş : 20.09.2006 / 00:00:00

Trabzonspor Kulübü Basın Sorumlusu Zeyyat Kafkas, Brezilyalı teknik adam Lazaroni'yi takımdan göndermelerinin doğru bir karar olduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Memorial 11 Altın Adam Yarışması'nın Kalyon Otel'de gerçekleştirilen jüri toplantısının onur konukları arasında yer alan Zeyyat Kafkas, özellikle takımda teknik adam değişimine gitmeleriyle ilgili sorular üzerine, "Her yönetimin amacı kulübüne başarılar kazandırmaktır. Biz Lazaroni'yi iyi şeyler yapması için takımımızın başına getirdik, ama olmadı. Bir kan uyuşmazlığından söz edebiliriz. Biz de çok ani ve yerinde bir kararla kendisini değiştirdik" dedi.

Başarılı olunamayan ve gelecek için ümit görülemeyen bir noktada Lazaroni ile yollarını ayırdıklarını anlatan Kafkas, "Hatalarımızı kabulleniyoruz. İyi bir kadromuz var. Başarılı işler yapmak istiyoruz. Bir yanlış kararımızdan dolayı bir sezonu mahvedemezdik. İstikrarı Ziya Doğan'la yakalayacağımıza inanıyoruz" diye konuştu.

Lazaroni'ye tazminat olarak 600 bin Dolar ödediklerini açıklayan Zeyyat Kafkas, hafta sonu Galatasaray ile yapacakları maçın skor tahmininin sorulması üzerine de, 2-1 kazanacaklarını ileri sürdü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious