LC Waikiki'nin Leyla Zana'ya satılmadı!

LC Waikiki'nin Leyla Zana'ya satılmadı!.14473
  • Giriş : 07.11.2007 / 10:33:00

LC Waikiki'nin Leyla Zana'ya satıldığı yönündeki iddialara cevap veren Genel Müdür Yardımcısı Murat Mısırlı, bu haberlerle önlerinin kesilmek istendiğini belirterek "Kaygımız 9 bin çalışanımızın canı" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yeni Şafak Gazetesi'nin haberine göre LC Waikiki ile ilgili son zamanlarda internette dolaşan firmayı Leyla Zana aldı haberleri ile ilgili olarak LC Waikiki Genel Müdür Yardımcısı Murat Mısırlı ile konuştuk.

Durumdan son derece rahatsız olduklarını belirten Mısırlı "aslında ilk başta durumu çok fazla önemsememiştik. Hatta kısa zaman içerisinde biteceğini düşünmüştük. Ancak mailler şiddetini arttırarak ve kasıtlı bir şekilde devam etti. Bu durum ise bizi daha çok güvenlik açısından tedirgin etti. Sonuçta 47 ilde 183 mağazamız var, mağazacılıkta en yaygı markayız ve 9 binden fazla çalışanımız var. Onların güvenliği bizim için her şeyden önemli. Maddi kayıplar yerine konur can kaybı ise asla. Bu tür yalan haberlere inanarak çalışanlarımıza zarar verilirse bu vebalin altından kimse kalkamaz" dedi.

LC Waikiki Genel Müdür yardımcısı Murat Mısırlı'ya "Peki nereden ve neden çıktı bu söylentiler" dediğimde ise aldığım cevap gerçekten üzücü ve bir gerçeğin altını çizer boyutta. Bu söz "başarılı olanı aşağı çek"yaklaşımından başka birşey değil.

ZAMAN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious