Lerzan'ın zor anları

  • Giriş : 26.06.2006 / 00:00:00

Fobisinden dolayı maden ocağına giremeyen şarkıcı Lerzan Mutlu, sahnede de zor anlar yaşadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Konser sırasında bekar gençleri sahneye davet eden şarkıcı, gençlerin ısrarla kendisine dokunmak istemeleri yüzünden zor anlar yaşadı. Şarkıcının yardımına korumaları koştu.

Karaelmas 9. Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali'nin son gününde konser vermek üzere Zonguldak'a gelen şarkıcı Lerzan Mutlu, madenci gibi başına baret taktıysa da kapalı mekan fobisi yüzünden ocağa giremedi. Ocak ağzında gazetecilere poz verirken, ocağa girememesini şu sözlerle açıkladı: "Benim kapalı mekan korkum var. O yüzden asansörde bile çok zor gidip geliyorum. Malesef, girmek istedim; ama bu fobimden dolayı giremeyeceğim. Burada da 'Önce emniyet' yazıyor, o yüzden giremeyeceğim"

Daha sonra TIR Parkı'nda konser veren şarkıcı, şarkılarıyla Zonguldaklılar'ı eğlendirdi. Konser sırasında izleyicilere "Beni gelin olarak kabul eder misiniz" diye soran şarkıcı, daha sonra gençlerden hangilerinin bekar olduğunu sordu. Ellerini havaya kaldıran gençlerden bazılarını sahneye çağıran Mutlu, gençleri çalgılar eşliğinde sahnede oynattı. Hünerlerini sergiledikten sonra hatıra fotoğrafı çektirmek ve Lerzan Mutlu'ya ısrarla dokunmak isteyen gençler, şarkıcıya zor anlar yaşattı. Mutlu'nun yardımına korumaları koştu. Gençler, sahnedeki görevlilerce sahneden zorla indirildi. Bugüne kadar başına ne geldiyse dilinden geldiğini anlatan Lerzan Mutlu, "Kim ne derse desin, doğruları söylemeye devam edeceğim" diyerek gönderme yaptı.

Öte yandan konserin sonlarına doğru bazı gençlerle polis arasında kavga çıktı. Bir gencin, polise meydan okuyarak "Gel şu arkaya, görüşelim" demesi dikkat çekti. Bir genç ise polis tarafından uzaklaştırıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious