Levent Erdoğan: Yarı final yolu açıldı

Levent Erdoğan: Yarı final yolu açıldı.9255
  • Giriş : 29.01.2009 / 15:58:00
  • Güncelleme : 29.01.2009 / 15:58:03

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, Fortis Türkiye Kupası çeyrek finalinde Antalyaspor karşısında aldıkları 2-0'lık galibiyetin kendilerine yarı final yolunu açtığını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Erdoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, takımın ortaya koyduğu futbolun ilerisi için umut verdiğini belirterek, ''Antalyaspor karşısında almış olduğumuz 2-0'lık galibiyet bize yarı final yolunu açmış gözüküyor'' dedi.

Takımın zaman geçtikçe daha iyiye gittiğini ifade eden Erdoğan, ''Alınan galibiyetler formumuzu gösteriyor. Elimizdeki kadroyla sezonu en iyi şekilde bitirmeyi amaçlıyoruz. Transfer dönemi 2 Şubat Pazartesi günü sona eriyor. Bu döneme kadar transfer yapmak için çalışıyoruz. Transfer olmazsa mevcut kadroyla sezon sonuna kadar devam edeceğiz'' diye konuştu.

Asbaşkan Erdoğan, takıma yeni katılan Erkan'ın Antalyaspor karşısında kısa süreli oynamasına rağmen hırslı futbolunun kendilerini ümitlendirdiğini dile getirdi.

Takımdan gönderilmesi düşünülen Seric'e anlayış gösterdiklerini kaydeden Levent Erdoğan, ''O da aynı şekilde davranıyor. Transferi için çalışmalarını sürdürüyor'' dedi.

Erdoğan, takımda tutulması düşünülen Nobre ile sorunları olmadığını vurgulayarak, ''Kendisi Beşiktaş'ta kalacak. Bizi tercih edeceğini düşünüyoruz. Sevdiği bir ortam var'' diyerek sözlerini tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*