Levent Eriş Manisaspor'da

Levent Eriş Manisaspor'da.9900
  • Giriş : 12.03.2008 / 18:08:00

Turkcell Süper Lig'de düşme hattında yer alan Vestel Manisaspor, Yılmaz Vural'dan boşalan teknik direktörlük görevi için eski hocası Levent Eriş ile anlaştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ligde 17. sırada yer alan Vestel Manisaspor'da, Yılmaz Vural'ın istifasıyla boşalan teknik direktörlük görevine Levent Eriş getirildi.

Eriş, 2004-2005 sezonunda Vestel Manisaspor'u Turkcell Süper Lig'e çıkarmıştı. Kulüp başkanı Kenan Yaralı, Yılmaz Vural'ın istifasının ardından teknik direktörlük için Levent Eriş ile anlaşmaya vardıklarını bildirdi.

Yaralı, Eriş ile yapılan anlaşmanın gelecek sezonu da kapsayacak şekilde hazırlandığını belirtti.

Teknik direktör Levent Eriş, bazı sıkıntlar yaşadığı Adana Demirspor'dan istifa ettiğini ve eski takımı Manisaspor ile anlaştığını söyledi:

"Adana'da bazı sıkıntılarım vardı. Başarılıyken bırakmanın uygun olacağını düşündüm. Vestel Manisaspor tarafından bana teklif getirilmesini gayet doğal buluyorum. Ben de Vestel Manisaspor'u bulunduğu noktaya getiren ekibin bir parçasıyım.

"Vestel Manisaspor zor günler geçiriyor. Böyle bir desteğin bizden beklenmesi de son derece normaldir. Başkan Kenan Yaralı ile görüştükten sonra kararımı vermiştim."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious