Levent Ersöz Paşa gizli kameracı çıktı!

Levent Ersöz Paşa gizli kameracı çıktı!.11951
  • Giriş : 15.08.2008 / 09:32:00
  • Güncelleme : 15.08.2008 / 18:50:58

Ergenekon'da yakalanacakken kaçan Levent Paşa görüştüğü kişileri gizlice kaydetmiş. Bakın o isimler kimler?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ergenekon kapsamında yakalanacağı sırada Rusya'ya giden Emekli Tuğgeneral Ersöz'ün, Mustafa Balbay ve Nuray Başaran'ın da aralarında olduğu bazı medya mesuplarıyla yaptığı görüşmeleri gizli kamerayla kaydettiği ortaya çıktı.

GİZLİCE KAYDETMİŞ

Aktüel dergisinin haberine göre Emekli Orgeneral Şener Eruygur'un Jandarma Genel Komutanlığı döneminde Jandarma İstihbarat Başkanı olan Tuğgeneral Levent Ersöz ve Emekli Albay Atilla Uğur medyanın önemli isimleriyle gizlice görüşmüş ve görüşmeleri kaydetmiş. Daha sonra bu kayıtları görüşme tutanağı haline getirmiş.

BALBAY'I DA KAMERAYA ALMIŞ

Tutanaklara göre, Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Mustafa Balbay, 5 Ocak 2004'te Levent Paşa'yı ziyaretinde gizli kayda alınmış.

Hükümetin Kıbrıs politikasından Cumhuriyet'in tirajının arttırılmasına, Tayfun Talipoğlu'na hakaretten Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Uğur Ziyal'e küfüre kadar her şey var bu konuşmada.

BAŞARAN'IN İŞ TAKİBİ

Levent Ersöz Akşam Gazetesi'nin Ankara Temcilcisi Nuray Başaran ile de görüşüyor. Bu görüşmelerden birinde Başaran iş takibi yaptığını anlatıyor; "Mesela ben size geldiğimde o parklar projesinin iznini buralarda takip etmiştim. Sizden mesela jet hızıyla çıktı o olurlar. Devlette, diğer kurumlarda iş yürümüyor."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*