Levent Kızıl: 'Ruh sağlığım bozuldu'

  • Giriş : 27.04.2007 / 00:00:00

Bursaspor Kulübü Başkanı Levent Kızıl, Şahsına küfür edilmesini kabullenemediğini ifade ederek, ruh sağlığının bozulduğunu söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Almira Otel'de gerçekleştirilen Bursaspor Kulübü Divan Kurulu Toplantısı'nda Başkan Levent Kızıl, mali, sportif ve idari çalışmaları hakkında divan kurulu üyelerine bilgi verdi.

Son dönemde yaşanan olaylar nedeniyle ruh sağlığının bozulduğunu, büyüklerini ve küçüklerini kırdığını belirten Kızıl, bu nedenle kongre kararı aldığını söyledi.

Şahsına küfür edilmesini kabullenemediğini ifade eden Kızıl, "Sağduyulu Bursasporlular'ın tepki vermemesine kırıldım. Fenerbahçe maçında tarafıma ağır küfürler edildi. Kapalı ve VIP tribününden de destekleyenler oldu. O gün istifamı vermek istedim. Ancak Bursaspor'u yarı yolda bırakmak istemedim. Sorumluluğumu bilen bir insanım. Kayserispor maçından sonra yapılan tezahüratlar nedeniyle soyunma odasında ağlayan oyuncularımız vardı. Beşiktaş Kulübü Başkanı ile olan 30 yıllık dostluğum, verdiğim beyanatlarla sıkıntıya girdi. 2 sene içerisinde 68 maça gittim. Sadece 1 tane kupa maçına gidemedim. Ailemden, özel işlerimden fedakarlık ettim.

Yönetim kurulumdaki arkadaşlarım ile Bursaspor'un önünü açmak için böyle bir karar aldık. Biz sezon sonuna kadar görevimizin başındayız. Antrenörlerimiz, futbolcu izlemelerini devam ettirmektedirler. Yeni seçilecek olan yönetime Bursaspor için her zaman paylaşımlarda bulunmaya hazırım. Ruh sağlığım yaşanan olaylardan sonra bozuldu" diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious