Leyla Kömürcü Hollywood starlarına özendi!

Leyla Kömürcü Hollywood starlarına özendi! .10186
  • Giriş : 26.07.2007 / 08:37:00

Leyla Kömürcü, bebeğinin fotoğrafı için astronomik bir fiyat istedi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Oğlunun fotoğrafı için milyon dolar istiyor!

ABD’de sperm bankası yoluyla hamile kalıp Kayra adını verdiği bir erkek bebek dünyaya getiren Leyla Kömürcü, bebeğinin fotoğrafı için astronomik bir fiyat istedi. Kayra’nın şu an Türkiye’nin en çok konuşulan bebeği olduğunu söyleyen Kömürcü “Herkes oğlumun sarışın mı, esmer mi, mavi gözlü mü olduğunu merak ediyor. Cem Yılmaz, Tarkan bir reklamdan milyon dolalar alıyorsa ben de en merak edilen bebek için 1 milyon dolar istiyorum. Bu para bebeğimin geleceği. Çünkü herkes ’yanındayız, canım’ diyerek alacağını alıp ortadan kayboldu. Bu işin bütün sıkıntısını ben çektim. Kimse kimseyi takdir etmiyor. Kimse kimsenin karnını doyurmuyor. Dünyaca ünlü yıldızlar bile ihtiyacı olmadığı halde bebeklerinin fotoğrafını satıyor. Benim ihtiyacım olmasa böyle bir şey asla yapmam. En azından 1 yıl çalışmadan bebeğimle ilgilenmem için bu paraya ihtiyacım var.” dedi.

Bebeği hakkında çıkacak olumsuz haberlerin gelecekte hayatını etkileyeceğini bu nedenle yargıya yoluna gittiğini belirten Leyla Kömürcü “Avukatım Altan Şahin aracılığıyla olumsuz haberlerle ilgili tedbir kararı çıkartmak için mahkemeye başvurdum” diye konuştu. Kömürcü, bebeğiyle ilgili neleri yasaklatmak istediğini tek tek sıraladı:

* Kayra’nın fotoğrafları izinsiz çekilmeyecek, yayınlanmayacak.

* Yapılan haberlerde “sperm” ya da “banka bebeği” sözü bir daha kullanılmayacak. (Bu duruma bir de örnek verdi: “Banka bebeği annesiyle” ya da “banka bebeği okula başladı” gibi cümleler yasak olacak)

* Bebekle ilgili rencide edici, zarar verici haberler yapılmayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious