Lider Sivas'ın sitesine yoğun ilgi

Lider Sivas'ın sitesine yoğun ilgi.14563
  • Giriş : 03.01.2009 / 12:11:00

Turkcell Süper Lig'de ilk yarıyı lider olarak tamamlayan Sivasspor'un resmi internet sitesi ve resmi taraftar sitesine yoğun ilgi olduğu bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Kulübün medya ve internet siteleri sorumlusu Kemal Çağlayan, yaptığı açıklamada, Sivasspor'a gönül verenlerin kulübün resmi internet sitesi olan 'sivasspor.org.tr' ile taraftar sitesi 'sivasspor.com.tr' adreslerine yoğun ilgi gösterdiklerini söyledi.

Kulüple ilgili haberlerin ve bilgilerin yayınlandığı resmi sitelerine günlük ziyaretçi sayısının 5 bini bulduğunu ifade eden Çağlayan, ''Yiğidolar'ın buluşma merkezi olan taraftar sitelerimiz de günlük ortalama 5 bin kişi tarafından ziyaret ediliyor'' dedi.

Tüm sitelerinin ziyaretçi akınına uğradığını belirten Çağlayan, şunları söyledi: ''Bu sezon gösterdiği performansla ligin zirvesine yükselen ve ilk yarıyı lider olarak tamamlayan Sivassporumuz'un bu başarısı, sitemizin ziyaretçi sayısını da artırdı. Sivasspor'un başarısı tüm Sivaslılar'ın sitemizde kenetlenmesini sağladı. Ziyaretçilerin büyük bir bölümü Sivas dışında yaşayan hemşehrilerimizden oluşuyor. Özellikle yurt dışında yaşayan Sivaslılar sitemize yoğun ilgi gösteriyor. Herkes ikinci yarı için Sivasspor'dan şampiyonluk istiyor. Takıma gönül veren taraftarların yanı sıra 3 büyükler diye adlandırdığımız Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaşlı bazı taraftarlar da taraftar sitemize attığı elektronik postalarla 'Biz şampiyon olamazsak tek arzumuz Sivasspor'un şampiyon olmasıdır, Sivasspor'u gönülden destekliyoruz' diye mesajlar gönderiyor. Yani bizim şampiyon olmamızı, tüm Anadolu insanının yanı sıra 3 büyük takımın taraftarları da istiyor.''

Çağlayan, site ziyaretlerinde özellikle ''Mehmet Yıldız gidecek mi? yeni transferler kimler?'' şeklinde soruların geldiğini belirterek, taraftarların sabırlı olmalarını, geçen sezon ''Gönüllerin Şampiyonu'' unvanını kazanan Yiğidolar'ın bu sezon lig şampiyonluğunu da kazanarak Anadolu'nun temsilcisi bir takım olarak gönüllerde taht kuracağını sözlerine ekledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*